Skocz do zawartości
nasiona konopi thc-thc.pl

sklep i producent nasion marihuany seedbay

Eolenis

Użytkownik
  • Postów

    378
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Treść opublikowana przez Eolenis

  1. Update po podlaniu woda butelkowa bo mi ec wysokie strasznie wychodziło ostatnim razem. Widać że większości pomogło. Trichomow nie dodaje bo przez lupę prawie nie ma w ogóle brązowych. Więc tak apropos mikroskopu z temu to trzeba strasznie uważać, ja nie mam możliwości sprawdzać przy dziennym świetle, stąd moja wcześniejsza panika 😝
  2. Jutro podleję wodą, ostatni raz też był już woda więc spoko. No i myślę że przyszły weken będę miał pracę z ciachaniem, nie wiem czy Sherbet Queen też nie dojdzie bo ona widać że dużo szybciej leci. Jednak 2 tyg różnic wedug producenta pasuje mniej wiecej
  3. Tak to bya moja pierwsza panika jak mikroskop dostałem, nie dość że na cukrowych to jeszcze lampą prześwietlone
  4. No tak myślę ale jest też możliwość bo to od strony okna, może przychłodzić w nocy. Niestety mikroskop mi wysiadł nie mam jak zdieć robić, ale mam lupę 30x 60x więc nie jest źle, w sumie nawet lepiej się obserwuje bo głowa Lampe przyslaniam i tak nie prześwietla. Ogólnie mało jeszcze brązowych trochę przezroczystych więc czekam parę dni jeszcze.
  5. To chyba oznaka że dochodzi. Myślałem że to jakieś braki. Ale topy też się robią fioletowe Jak myślicie?
  6. Jeszcze dodam w namiocie tylko muszę mieć chwilę
  7. Bardzo dziękuję 😁 Już planuje następny grow
  8. No tez tak myślę 😁 Ja myślę że one tak obie dojdą razem za 10 do 15 dni. Zapach jest zniewalający
  9. OK jeden top z Scherbett Queen poszedł do wycięcia bo na dole zasłoniety. Mogłem lepiej trychomy sfotografować Proszę o opinie😁
  10. niech moc będzie z wami 😁 Ja też się tu czuje jak w domu. Chociaż nigdy nie uczestniczyłem w Żadnym forum aktywnie.
  11. Ok poczekam 2 dni jeszcze aż podeschną, podwinął je ale nie da się wszystkich, ta krzaczstą z prawej na dole i tak już obciachałem co chwilę ta coś ciachnę i mam wrażenie że przesadzam
  12. Witam. Miło kogoś doświadczonego poznać.
  13. Ale której? Bo ta najbardziej rozwinięta to już chyba późno czy co? Muszę poczekać, do następnego podlania dać im spokój bo za bardzo je męczę. Nie mam pojęcia wielkiego o defoliacji tylko zarys co to muszę poczytać i poogladać🤟
  14. Podlałem wczoraj do runoff pierwszy raz, jedna musiałem przepłukac ta najmłodsza bo miała bardzo wysokie ec. No i trochę ja to zmaczyło reszta bez problemów po podlaniu tak się mi wydaje Weszło 5l wody do runoff na donice
  15. Ale mnie denerwuje ten słownik. Miało być oszroniła🙈
  16. Łabjak się Sherbet Queen odsłoniła. Nie widać tego tak dobrze na zdieciu ale 2brazy więcej niż na Royal runz
  17. Coś obcinać czy już dać spokój? Mam wrażenie że je za bardzo mecze
  18. Decyzję decyzje Mocy przybywaj. Doradź 😆 Będzie dobrze
  19. No właśnie tę pierwsze zdjęcia są prześwietlone. Poza tym zauważyłem że na liściach cukrowych jest więcej brązowych. Jeszcze nie tne bo widać dużo przezroczystych.tylko zastanawiam się czy już flusch czy jeszcze raz podlać z nawozami. Na razie ta jedna co jest najbardziej rozwinięta. Może jeszcze 10 dni i obserwować. Wydaje mi się że na tyle błędów co popelniłem będzie całkiem niezle Znaczy dać jeszcze nawozy raz? Jutro rano podlewam bo jest na razie 60% wilgotności gleby
  20. Pierwsza jutro dostaje już sama wodę. To jest z drugiej trochę mniej rozwiniętej, też już jej robić flusha czy jeszcze raz z nawozami? Myślę że pierwsza za tydzień a druga za dwa. Co myślicie o dryferm bags? Ktoś uzywał? To za tydzień jak wyschnie ta troszeczka będzie próba co to stworzyłem 😆
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+