nasiona marihuany, nasiona konopi growbox.pl ganjafarmer.com.pl

HolenderskiSkun.pl

Użytkownik
 • Content count

  349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

About HolenderskiSkun.pl

Kontakt

 • Strona WWW
  http://holenderskiskun.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Kolejne promo !!
 2. Nowa partia w akcji :
 3. Dzięki za dobre słowo
 4. W ostatnim czasie pojawiło się kilka komentarzy na temat słabej kiełkowalności naszej odmiany 60 Day Grapefruit. W związku z tym zrobiliśmy test (wynik na fotce), który wypadł słabo. Ponieważ test pokazał że wychodzi z niej ok 60% to każdy kto zamówił po 5 Czerwca 2017 do teraz 60 Day Grapefruita dostanie połowę z tego co zamówił za darmo - można wybrać dowolne nasze firmowe nasiona. W sprawie wymiany proszę Piszcie na info@holenderskiskun.pl podając: Dane na jakie było składane zamówienie. Ilość zamówionego 60 Day Grapefruita. Mniej więcej kiedy było składane zamówienie - dotyczy tylko zamówień składanych po 5 czerwca. Nasiona będę znowu dostępne gdy dojdzie nowa partia i w teście wyjdzie min 9/10.
 5. Kilka dni temu otrzymaliśmy najnowszą partię naszej odmiany Auto Purple Afghan. Jako że wcześniej zdarzyło się kilka opinii o problemach z kiełkowaniem tej odmiany, postanowiliśmy sprawdzić nową partię. Efekt widzicie na zdjęciu - 10/10. Zdjęcie podesłane przez znajomego z Hiszpanii.
 6. Dzięki za dobrą opinię
 7. Lecimy z nowym promo !!
 8. Przez cały grudzień, do wszystkich zamówień od 100zł (nie licząc kosztów przesyłki) dodajemy prezenty !! 3 Sztuki W-123 Auto : https://holenderskiskun.pl/nasiona-marihuany,2824/w123-auto Czapkę Beanie od Dinafemu : https://holenderskiskun.pl/pozostale-produkty,2953/czapka-dinafem-beanie Wartość prezentów to 160 zł !! Zapraszamy do zakupów
 9. Przeczytajcie wpis na blogu dotyczący 10 najpopularniejszych odmian w naszym sklepie.
 10. Przerwa u Holendra !
 11. Takie cuda tylko u nas
 12. Odpoczywamy przez święta, wszystkie wysyłki idą od środy. W zamian macie -10% na all Wesołych
 13. Promo u Holendra !