Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

Nie chciałem zakładać nowego tematu, a więc pisze tutaj :razz:

W piątek jadę do moich dziadków gdzie chce posadzić 2 krzaczki :happy: ale mam niestety parę problemów...

Po pierwsze nie będę mógł za bardzo się tym opiekować, ponieważ dom moich dziadków jest oddalone o 40 km od mojej miejscowości :cry: Będę odwiedzał rośliny co jakieś 2 tygodnie jak do niech przyjadę po za ty mogę czasami tam wpadać na rowerze...

Po drugie i najgorsze to nie mam za co kupić ziemi, bo wszystko zbieram na spot w mojej miejscowości... Na tej ziemi co chciałem zasadzić roślinki rosną zawsze ogromne pokrzywy ;) w domu mam jeszcze 5 kg dolomitu więc mogę go dodać do ziemi...

Nasiona będą pochodziły z OP Out Mix, dlatego niewiem jaka to odmiana...

Jak myślicie opłaca się tam wsadzić te krzaczki ??

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tak tylko uważaj z dawkowaniem żebys nie popalił bo będzie odwrotnie niż byś chciał

dobrym sposobem jest podsypać saletrą habzie..

a ja mam pytanie

co oznacza jak pestki opadaja na dno w wodzie?

czym sie różnia od tych które nie chcą opaść

w ogole to ma jakieś znacznie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ej mam pytanie. mam troche wyciągniętą roślinkę.. mam zamiar ją przesadzić do większego kubeczka a za tydzień na outdoor... nic się nie stanie jak przy przesadzanu zakopie ponad połowe tej długiej łodygi? chcę żeby roślinka była stabilniejsza i bardziej się rozkrzaczała zamiast rosnąć wzwyż

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+