Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

THC-THC.com - Niepodważalny Lider z Najlepszą Ofertą Nasion Marihuany, Najstarszy Sklep w PL


Rother

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

Właśnie przeniosłem do domu konkursową shishe bardzo fajny sprzęt (wydawało mu się że będzie ciut mniejsza nawet), koszuleczka elegancka, młynek mały poręczny na pewno się przyda (mam większe ale ten jest zgrabniejszy i dosyć fajnie chodzi będzie akurat na wypady plenerowe).

Tytonie pachną bardzo intensywnie i cukierkowo, szczególnie melon i arbuz przypadły mi do gustu, zobaczymy co wyjdzie przy teście smakowym .

Niestety poczta chyba mnie nie lubi i pomimo starannego zaparkowania całości cybuch był w proszku lekkim (sam nie wiem jak oni to zrobili ale widać do wszystkiego są zdolni), więc testy dopiero jak kupię nowy.

 

Pozdrawiam ekipę dzięki wielkie za fajny prezencik na pewno umili nie jedno spotkanie.

 

DSC_0095.JPG

DSC_0091.JPGDSC_0092.JPG

Edytowane przez Himalaya
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Napisz do mnie na PW a wyślemy Ci nowy cybuch. Nie będzie z tym problemu. Mimo że jest to z konkursu to musi być wszystko CACY.

Nasze młynki z założenia miały być zgrabne małe ale funkcjonalne bo większość młynków na rynku jest wręcz ogromna, a jak takie coś nosić w kieszeni.

 

Pozdrawiamy

THC-THC

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Sorry że tyle to trwało ale robota goni i nie było kiedy wstawić. Cybuszek zamontowany, działa jak trzeba i ogólnie sprzęt bardzo fajny. Idzie nim pociskać niezłe chmurki a dym jest bardzo łagodny (nawet może aż za łagodny bo można ciągnąć i ciągnąć, ale to może tytoń dla mnie za słaby deczko) i przyjemny w smaku. Jako urozmaicenie do małego posiedzenia przy piwku sprawdza się elegancko (przebuchałem już całego melona, na dniach zabieram się za testowanie arbuza). 

 

Jeszcze raz wielkie dzięki.

17078399_1349326195130816_54099865_n.jpg

17078065_1349326141797488_1202899239_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Witaj thc-thc. Kiedys wygralem u Was w konkursie nasiona Strong Berry Waszej produkcji. Jestem na etapie poczatku 7 tyg flo wiec podczas czyszczenia dolow i wyrzucania niepotrzebnego popcornu postanowilem zrobic test. 

Toż to jest normalny szok! Dawno nie mialem tak, ze po paleniu bylo mi az slabo przez pewien moment. Strach pomyslec co bedzie za te 3/4 tyg jak dojdzie. Naprawde Polecam wszystkim co lubia mocne odciecia, Strong Berry robi wow w glowie, ale takze potrafi fajnie rozsmieszyc lub zrelaksowac jak nie wypali sie jej za duzo. 

Pozdrawiam

IMG_20180402_100100.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+