Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growbox.pl
Rother

seedbank | thc-thc.com - Mąkoszyce

Recommended Posts

19 godzin temu, thc-thc napisał:

Wysyłamy wszędzie, nawet po za unię europejską, klientów zagranicznych mamy masę. Więc musiał byś napisać na email do jakiego kraju i zobaczymy. Co do nagrody to masz dużą szansę ją dostać.

pozdrawiam

THC-THC

Mieszkam na terenie UE, ale w kraju, w ktorym nawet nasiona sa nielegalne. Pisalem kiedys do Was w tej sprawie, ale odpisaliscie, ze nie wysylacie. A szkoda, bo jestem przed wyborem na nastepny projekt i moze wybor by pdl wtedy na nas.

thc-thc   

Kiedyś nie wysyłaliśmy do Niemiec bo na 10 paczek tylko 6 dochodziło a resztę niemieccy celnicy zatrzymywali. W tej chwili wysyłamy do Niemiec i wszystkie dochodzą, analizowaliśmy też prawo niemiecki i na dobrą sprawę są tam legalne nasiona tylko że Niemcy mieli taką dziwną politykę. W tej chwili w Niemczech jest już medyczna marihuana, odbywają się targi konopne w berlinie. Polityka niemiecka wobec marihuany zmieniła się diametralnie, wszystkie paczki z nasionami dochodzą bez żadnych problemów.

W tej chwili wysyłamy do wszystkich krajów UE i po za nią np do Szwajcarii, która nie jest w UE ale jest w strefie schengen.

pozdrawiam

THC-THC

.

A niech to, gratisy rozdają a mnie nie było.

Tak sobie pogrywacie....dobra :) 

A moje dziewictwo growerowe zostało właśnie u Was w thc-thc rozdziewiczone. Ten AK742 z mojego growloga to gratis jaki dostałem od Was za zakup - możecie się teraz tym chwalić, bo rośnie skubany jak dług publiczny Ukrainy. 

Będę miał Was na oku.

thc-thc   

Nagrody będą rozdawane co miesiąc, zawsze na ostatniego każdego miesiąca. Więc nic straconego. Zapraszam do udzielania się w temacie.....

pozdrawiam

THC-THC

Edited by thc-thc

thc-thc   

Punktów Pickup DPD jest aktualnie 1700 i wzrasta ich ilość, więc praktycznie w każdym mieście będzie po kilka.

pozdrawiam

THC-THC

Siema. Paka dzis dotarla, wielkie dzieki raz jeszcze thc. Shisha + caly zestaw czyli wegielki, tytonie, sreberka. Do tego bletki, mlynek, zapalniczka i oczywiscie nasiona 3szt Strong Berry od Akseeds.

large.IMG_20171107_172427.jpg.423e1ad0cd9478071ae2ac1c6d241c29.jpg