Skocz do zawartości
thc-thc

grower

THC-THC.com - Niepodważalny Lider z Najlepszą Ofertą Nasion Marihuany, Najstarszy Sklep w PL


Rother

Recommended Posts

Godzinę temu, thc-thc napisał:

Obiecałem że jeśli przelew zostanie zrobiony w euro co zostało zrobione 135euro to kwotę wyrównam dodatkową niespodzianą miało to być +1szt Ak472 Auto

Screenshot_20180910-235140.thumb.png.f92e6502312962d89e82e9656de881b3.png.91f4b9441df4bf8a308ab3dde207bef3.png

Takie małe sprostowanie, bo wychodzi na to, że chce sklep w balona zrobić.

Na screenshot widać, że sklep napisał "dorzucimy jeszcze jakieś nasiona". "Nasiona" to liczba mnoga. Mieli wysłać 1x AK. Nie ważne. Ciekawsza rzecz. i tu sie podeprę cytatem z maila:

Cytuj

Przepraszam nie podwójne 500+ a urlop.

Ciężko jest nam zrobić lepszy gratis przy takich promocjach. Euro przeliczałem, i wyszło nie całe 30 zł nadwyżki, teraz nie Pamiętam ile stało

Tak, czyli mam "nie całe 30zł" nadwyżki i w gratisie mam dostać 1x AK472 o wartości około 30zł.

 

Jednakże otrzymałem 3x AK472. Czyli jedno "kupiłem" za nadwyżkę, a dwa dostałem w gratisie. I jest :malina:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 9 miesięcy temu...

Co wyróżnia nasz sklep od innych?

Jako jedyni mamy placówkę w Hiszpanii. Tam mamy biuro obsługi klient, gdzie przyjmujemy zamówienia oraz odbieramy telefony.

Mamy najlepsze Promocje!

Tylko u nas jako gratis można wybrać nasiona z całej oferty, nie ograniczamy wyboru do kilku odmian.

W Promocji 1+1 mamy najlepsze odmiany, w tej chwili mamy masę perełek z autofloweringiem.

Zapraszamy do Zakupów. Nasz sklep wyróżnia się z tłumu innych sklepów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

A ja mam takie pytanie jak kupie z promocji 1+1 paczkę nasion auto mazar 100 sztuk to dostanę drugą paczkę auto mazara 100 sztuk ?

Pytam bo w innych sklepach przy promocjach 1+1 jak się kupi paczkę 100 sztuk to nie dostaje się drugiej paczki 100 sztuk. Bo promocja nie obejmuje paczek 100 szt.

Jak jest u was?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kupując u nas z PROMO 1+1 paczkę nasion 100szt drugie 100szt tej samej odmiany normalnie dodajemy do zamówień. U nas jak coś jest w Promo 1+1 to jest po całości nie ma jakiś ograniczeń na niektóre paczki.

1+1

3+3

5+5

7+7

10+10

100+100

1+1, 2+2, 3+3, 4+4...... i tak dalej.

Aktualnie mamy Najlepsze Promocje 1+1.

 

pozdrawiam

THC-THC

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+