Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 tygodnie później...

Witam. Przeglądając swoje roślinki zauważyłem na jednej coś moim zdaniem dziwnego, czego nie zaobserwowałem na innych. Te "jajka" są tylko na niektórych szczytach, inne są całe owłosione. Czy może to być herma? Odmiana Blueberry Auto spod HPSa. Foty z telefonu, więc jakość nie poraża  :)


 


 


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sQn jeżeli w tych jajacach masz pestki to nic nie zaszkodzi innym.

 

Scorp jak nie przesadzisz z dawkowaniem to lej śmiało. Pamiętaj, pk dodaje się tylko przez tydzień max, jakieś 3/4 tygodnie przed ścinką

A lepiej może nie mieszaj razem pk z bio, tylko oddzielnie, najpierw PK pozniej nawoz jeżeli roślna nie ma żadnych niedoborów oczywiście :)

 

 

 

Edit:

 

Jest to stary temat, zamknięty. 

 

Nowy znajduje się tutaj: Indoor offtop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy w growboxie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scorp jak nie przesadzisz z dawkowaniem to lej śmiało. Pamiętaj, pk dodaje się tylko przez tydzień max, jakieś 3/4 tygodnie przed ścinką

A lepiej może nie mieszaj razem pk z bio, tylko oddzielnie, najpierw PK pozniej nawoz jeżeli roślna nie ma żadnych niedoborów oczywiście :)

 

Dzięki za odp. VITO  :D OK. będę pamiętał ,jednakże w jednej relacji z Niemiec wyczytałem , że PK było podane w 3-4 tyg. FLO aż do 10-go dnia przed ścinką....a później już samo H2O.

Producent ma dwie opinie na ten temat jedna troszkę wyklucza drugą.  :Facepalm: Z dawką nie będę szalał , dam na pierwszy raz pół zalecanej dawki.Ale nie za bardzo wiem , czy można dawać samo PK z wodą? Bez innych nawozów ?

 

P.S. Zdjęcia o które prosiłeś za chwilkę zamieszczę w poście w którym mi pomogłeś wczoraj.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+