Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Panpestka .pl opinie o jego nasionach, chyba są felerne - słabe jakieś


Fredison

Recommended Posts

Kupiłem nasiona ze sklepu panpestka .pl i nie dość że wykiełkowało zaledwie 30% nasion, to jeszcze to co rośnie jest jakieś słabe bez wigoru a na koniec wywaliło mi jeszcze coś takiego jak na zdjęciu, raczej masakryczna herma jak nie męski osobnik. Mieliście jakąś styczność z tym sklepem i są o niem jakieś opinie na tym forum? Wcześniej zamawiałem z innego sklepu i zawsze praktycznie wszystkie nasiona kiełkowały i rosły jakoś lepiej bez takich niespodzianek. Nie wiem co mnie podkusiło żeby tam kupić pestki.

 

98img.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wyrosła ci bardzo mocna herma, dzieje się tak jak ktoś pobiera nasiona z herm i je sprzedaje. Teraz już wiesz czemu ten sklep jest NIE POLECANY.

Mogłeś nie zmieniać sklepu !

Pan pestka crew czy jakoś tak się oni nazywają to amatorska - piwniczna produkcja nasion. Więc nie możesz liczyć na dobre nasiona kupując w takim sklepie. Po za kupionymi pozytywnymi opiniami w google, ten panpestka ma masę negatywnych opinii, wszyscy narzekają na te jego nasiona że słabo kiełkują, słaba genetyka. Następnym razem kup sobie dobre markowe nasiona dutch passion lub akseeds i będziesz zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+