Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Recommended Posts

2 minuty temu, ichikaru napisał:

Dla porównania

dodam Ci kila fot:

40 dzień mojego auto:

40(10).thumb.jpg.52f2c88d64a159784ab051874ef8c57b.jpg

50:

50(20).thumb.jpg.892eb8dc4e9922bd45401c39de99ffdc.jpg

60:

60(30).thumb.jpg.5a37025aced0854bcf1d29dbff5fd908.jpg

70:

70(40).thumb.jpg.b38b8ff43bd85abc1f766b58c2560030.jpg

ty czyli jak będę się ciebei słuchał i co 3 dni wysyłał foto to wyjdzie z tego i będę jeszcze miał zbite topy ?

• Like 1
  • Haha 1
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam jak sadziłem ziółka to nie zapisywałem jakie to odaminy i nie wiem jaka to odmiana daje foto sadziłem taką odmiany jak:Fast eddy automatic,Stress killer auto cbd ? i która to jest odmaiana macie

Zapytałeś już o to w jednym ze swoich postów, nie zasmiecaj proszę nowymi tematami;D jak ma ktoś odpowiedzieć to odpowie 😄

Zamiast spamować, można użyć mózgu, prawda?, poza tym tego nie da się stwierdzić.

Posted Images

Nie musisz się we wszystkim mnie słuchać. Przede wszystkim to Twój ogród. Twoje decyzje.

Ja Ci mogę poradzić. Nie wszystko idzie wyczytać w Internecie. Nic nie zastąpi doświadczenia.

Dlatego wiedza pisana jest równie ważna jak praktyka.

Ważne jest żebyś poświęcił 15 min dziennie, przejrzał po jednym growlogu na forum na dzień o auto.

Wiele się nauczysz. Jest tu też spore archiwum także zachęcam.

Nie czytaj tylko moich pierwszych kroków bo żal xD

• Thanks 1
2 godziny temu, ichikaru napisał:

Nie musisz się we wszystkim mnie słuchać. Przede wszystkim to Twój ogród. Twoje decyzje.

Ja Ci mogę poradzić. Nie wszystko idzie wyczytać w Internecie. Nic nie zastąpi doświadczenia.

Dlatego wiedza pisana jest równie ważna jak praktyka.

Ważne jest żebyś poświęcił 15 min dziennie, przejrzał po jednym growlogu na forum na dzień o auto.

Wiele się nauczysz. Jest tu też spore archiwum także zachęcam.

Nie czytaj tylko moich pierwszych kroków bo żal xD

ty mordo nie jestem pewien jaka ta odmiana tego ziółka bo sadziłem dwa ale nie zapisałem jakie to zioło i nie wiem jaka to jest odmiana i nie wiem czy to odmiana Stress KIller auto cbd czy Fast eddy automatic ? 

Witam jak sadziłem ziółka to nie zapisywałem jakie to odaminy i nie wiem jaka to odmiana d20210414_185433.thumb.jpg.ce076bf04850df39cc693a09a7124b0f.jpgaje foto sadziłem taką odmiany jak:Fast eddy 20210414_185459.thumb.jpg.9d790c293d52ade04e5f849cca969188.jpgautomatic,Stress killer auto cbd ? i która to jest odmaiana macie foto tu 

jaka to odmiana ? Fast eddy auto czy stress killer auto cbd ?

• Like 1
  • Haha 1

Chłopaki Trochę luzu, wyrozumiałości. To młody grower, który dodatkowo stresuje się prawie krytyczną sytuacją z plantem.

Nie każdy także ma doświadczenie i wie jak pisać na forum. W dzisiejszym świecie wiele osób myli go z chatem.

Sam mogłem mu o tym wspomnieć wcześniej ale nie rzucało się to tak w oczy.

Kilka porad i zaraz chłop będzie prowadził solidny growlog. Dajcie mu trochę czasu.

Nie potrzeba być uszczypliwym. Zajarajcie panowie i się uśmiechnijcie 😄

Nie wypada nam się tak zachowywać 🙂

Edited by ichikaru