Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Recommended Posts

Zrób mieszankę w 1l wody 4mml bloom +2mml green solution +1mml calmag. jak zobaczysz że ziemia na wierzchu jest leciutko przesuszona natychmiast podlej wodą i szykuj kolejną mieszankę. ważne jest żeby organiki nie suszyć bo du*a blada 😞

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam jak sadziłem ziółka to nie zapisywałem jakie to odaminy i nie wiem jaka to odmiana daje foto sadziłem taką odmiany jak:Fast eddy automatic,Stress killer auto cbd ? i która to jest odmaiana macie

Zapytałeś już o to w jednym ze swoich postów, nie zasmiecaj proszę nowymi tematami;D jak ma ktoś odpowiedzieć to odpowie 😄

Zamiast spamować, można użyć mózgu, prawda?, poza tym tego nie da się stwierdzić.

Posted Images

A Ty nie dosyć, że lecisz na organice to  dawałeś za mało papu i niekompletnie. Jeszcze przesuszałeś i dodatkowo głodowała bo organikę szlag trafia jak jest sucho.

Edited by ichikaru
Teraz, ichikaru napisał:

A Ty nie dosyć, że lecisz na organice to nie dosyć że dawałeś za mało i niekompletnie to jeszcze przesuszałeś i dodatkowo głodowała bo organike szlag trafia jak jest sucho.

mogę być bezpieczny że jak tyle dam to nie przenawożę ? 

Jak basz 500% normy to tak 150% nie zaszkodzi. ja czasem jak się zapomnę i dwa razy niechcący podleje wodą to zwiększam dawkę o 50%. 

W Twoim przypadku jest inaczej. Ona jest na głodzie... daj jej jeść nie zwlekaj xD

3 minuty temu, ichikaru napisał:

Jak basz 500% normy to tak 150% nie zaszkodzi. ja czasem jak się zapomnę i dwa razy niechcący podleje wodą to zwiększam dawkę o 50%. 

W Twoim przypadku jest inaczej. Ona jest na głodzie... daj jej jeść nie zwlekaj xD

czyli mówisz że 100% mogę ci ufać i mogę spokojnie jej dać to co napisałeś w takich dawkach?

Strary w jej obecnym stanie krytycznym potrzeba niezłych środków.  Ale większość liści jest żółta a nie uschnięta więc może coś z tego będzie ale nie miał bym wielkich nadziei

Co top w ogóle za nasiona?

2 minuty temu, ichikaru napisał:

Strary w jej obecnym stanie krytycznym potrzeba niezłych środków.  Ale większość liści jest żółta a nie uschnięta więc może coś z tego będzie ale nie miał bym wielkich nadziei

Co top w ogóle za nasiona?

odmiana to stress killer auto cbd

Niedobrze. Niby auto mogą być naświetlane tyle ale słyszałem, że lepszy do tego jest led...

Następnym razem daj im odpocząć. te 6h nie robi różnicy a tylko w nocy produkuje się większość soków.

Ja mam porównanie grow 24h i 18/6 tej samej rośliny w swoich growlogach. i ta 18/6 była znacznie lepsza.

Nie słuchaj bajek ze stron internetowych. Daj im odpocząć i przełącz 18/6

Zaoszczędzisz na prądzie. i wierz mi. wcale szybciej plonów byś nie miał a nawet zajęło by to dłużej.