Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Na Trawce zioła nie kupisz - zanim zadasz pytanie - gdzie kupić zioło?


MeryZpolsky

Recommended Posts

Siema:thug:

Albo się ma albo się nie ma... 

 

ni pojarasz.jpg

Skoro wpadasz na ten wątek, prawdopodobnie ta druga opcja jest dla Ciebie lub chcesz zobaczyć co ta Amba znowu naćkała.

Skąd wytrzasnąć zioło, kiedy się chce jarać ? A nie ma skąd wytrzasnąć, bo dill to menda lub inna historia życia bez wątłego zakończenia.

Jako że do tematu możemy podejść jak dzieci lub jako dorośli — ale odpowiedz jednoznaczna — na tym forum nie kupisz zioła.

Az dziwne ze wcześniej nieporuszony był ten watek,:toptop: ponieważ jest on tak częsty — aż nieprawdopodobne ze wciąż jest z tym problem.

Drogi użytkowniku, tutaj ludzie uprawiają swoje rośliny dla swoich celów, nawet gdy ktoś użyczą z dobra swego serca susz to tylko bliskim lub tylko tym którym ufa.

Nie gniewaj się, jeżeli spotkasz się z sytuacją.

A. wyśmiania lub wyszydzenia 🤣

B. podejrzenia, że jesteś.:police:

Szanujemy swoja prywatność — nic bardziej w tych czasach nie jest szanowane jak własną prywatność, w dobie Internetu i wszechobecnych zdjęć nawet własnej 💩 są ludzie w tym bardzo duże grono tutaj, co mnie niezmiernie cieszy, które nigdy swojego zioła, nie sprzeda przypadkowej osobie.

Za co szacunek mam do osób, które ciągle są tej zasady i powielają ją !💚

Drogi nowy użytkowniku co mogę Ci powiedzieć w Twojej sprawie, nieposiadania tego coś ów byś chciał, nie pozostaje Ci nic, jak Legalny susz CBD poniżej 0,2% THC które w Polsce jest legalne i jest naprawdę bardzo już często dostępne w różnych automatach, sklepach zielarskich itd.

Nie mogę Wam podawać w postach bezpośrednich przykładów jak ma się ktoś uspawać takim "siankiem" ale na moim przykładzie (którego czasem nie polecam) powiem ze, bongo plus kilka gram "sianka" daje rade.

Istnieje też efekt Placebo, które może zdarzyć się i nawet fajna Faza jest po tym, nasza świadomość jest nieograniczona w działaniu.

Zwracam się tez z prośbą do osób z forum, które często mają PW od osobników "szperaczy" Jeżeli new user próbuje wyłudzić od Was na litość zioło, nie ulegać tylko polecać — lekarza 🙂 wszak w Polsce medyczna marihuana jest legalna i gdy tylko "objawy" choroby zostaną uznane za możliwe leczenia medyczna marihuana ów osoba dostanie receptę na magiczne ziele, których chorób leczy wiele.

Przepraszam lekarzy, którzy to czytają, jednak tak się mało znają, gdy to przepisują, na jakich doświadczeniach bazują.

Nie gniewajcie się, że, pytają się nas ludzi o to, ludzi z pasji do tych roślin i samego rytuału palenia.

Nie ufamy fartuchom.

Jednakże wierze w was ze wasze nastawienie i wiedza będzie się stale pogłębiała, a także doświadczenie bierne, bo jak można cos polecać — samemu nie próbując 👽.

 

Jeżeli chodzi o osoby potrzebujące medycznej marihuany, to bardzo proszę o zwrócenie uwagi na sklepy które medyczna poniżej 0,2% sprzedają lub o receptę u lekarza.

My dążymy do legalnego klubu który może być w pełni ukierunkowany tylko na medyczną stronę konopi. Obecnie nie jest to możliwe w Polsce a w innym kraju UE. 

Nie każde schorzenie można leczyć medyczna marihuana, a tym bardziej ją np. paląc, za co pstry w nos szanowni lekarze, ja Wam dam palenie jonitów - polecać waporyzację czyli inhalacje a nie, dać recepta - dać zioło i ciało bello do następnej wizyty.

Edukacja polega na tym że jeżeli mamy możliwość pogłębienia wiedzy na temat parowej inhalacji to to robimy !

 

Pół żartem, pół serio...

Użytkowniku, nie gniewaj się,😅 gdy stali bywalcy forum - po prostu nie potraktują Cię poważnie, ponieważ sytuacja ma tak bardzo częste zjawisko, iż staje się to męczące dla nich😖.

Stąd dział widoczny dla zalogowanych tylko Upraw, został zamknięty

Jako że, goście oglądali ich pamiętniki i niczym w holenderskim klubie pisali do wybranych po wybrana odmianę.

Amba ma oczy wokół żopy - i wie, jakie chwyty są stosowane, bo doskonale wiem do czego mogą się posunąć osoby chcące 

 

Jest jeszcze jedna opcja która od lat tutaj praktykujemy 

Znasz przysłowie ? Zrób to sam? 

Jak to ładnie brzmi, a jak dużo frajdy sprawia, niczym w teleturnieju mogę śmiało krzyknąć 'IDZ  NA CAŁOŚĆ".

Nie ma innej metody na kontrolowanie tego co się będzie paliło, zioło od innych może nie tylko być szkodliwe lub zbyt mocne.

Może wcale nie smakować jak te spod swojej ręki, nie każdy ma dar - tak mi mogą odpowiedzieć ludzie, którzy boją się rozpocząć przygodę z roślinami, wymówek możemy znaleźć milion.

Odpowiedz tylko na ważne pytanie zanim podasz te wymówki by nie uprawiać - czy Ty naprawdę potrzebujesz palić trawkę? Czy chcesz się nią leczyć?

Jeżeli odpowiesz na te pytanie, to myślę że znajdziesz sposób na to. 

Pozdrawiam

Ambasadorka 

b2deed5e5165cd7cd1f38336054a69f0.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, Rysiu napisał:

Ktoś tu chciał kiedyś zioło kupić??? 🙂

Było kilku delikwentów ;D Ale to na 100% :police:  podając regiony i inne dziwne info.

Kiedy przeglądałem stare posty wydawało mi się nawet, że kilka pisała jedna i ta sama pała z innych kont.

Było też kilka innych przypadków "propozycji".

Polecam przeglądać stare tematy 😄 Trafiają się czasem perełki. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+