Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sprawdź czy nadal jesteś kryminalista...


Ambasadorka

Recommended Posts

:lisc:Witam serdecznie:lisc:

 

Zapraszam do artykułu dawno nic nie pisałam ale też miałam czas na wiele doświadczeń a także przemyśleń które miały wpływ na to co mam teraz do powiedzenia.

Skoro już tytuł przed Twoją uwagę to chciałam powiedzieć, że ten artykuł nie jest dla ludzi, którzy chcą oglądać obrazki, ale dla tych, którzy myślą i potrafią czytać między wierszami. Co ma na rzeczy tytuł Sprawdź jak dużym kryminalistą jesteś...

Artykuł postanowiłam napisać, ponieważ na przestrzeni lat pojawia się nie jedna osoba, która zaczyna swoją przygodę z domową uprawą konopi i mają tak dużo wątpliwości, jak każde z nas, kiedy ten temat zaczynało.

Stare przysłowie mówi, że nie od razu Rzym zbudowano. I tak jest ze wszystkim na tym świecie z zaufaniem Z miłością z życiem, a także uprawą konopi.

Każdy, kto się boi ma prawo się bać, ma prawo wątpić ma prawo mieć pytania a także swoje przemyślenia.

Ale nie ma prawa czuć się przestępcą, kiedy robi coś dobrego dla siebie oraz innych. Czegoś, co jest zgodne z zasadami moralnymi oraz pierwotnymi zasadami istnienia ludzkiego życia ludzkiego życia.

Od małego jesteśmy uczeni posłuszeństwa nie tylko naszym rodzicom dziadkom bliskim, ale i też państwu w szkole i wszystkich innych, jesteśmy poddawani próbą zabrania nam swobody posiadania własnego ja... a także za wszelką cenę będą tłumione wszelkie Twoje indywidualne cechy charakteru.

Zawsze system będzie na Tobie próbował wymusić posłuszeństwo mimo to, że nie będzie to zgodne z Twoimi zasadami moralnymi, a także z samym sobą. Jeżeli dopuścisz do tego w dalszym niż życie młodzieńcze pochłonie Cię i Twoje życie Nigdy nie będzie wyglądało tak jak chcesz żeby wyglądało.

Blokada jaką nam zakładają na umysły jest po to abyś nigdy nie był wybitny, a szedł jak barany w stadzie. A każdy z nas jest tak unikatowy i wyjątkowy, jeżeli nikt Ci tego nie powiedział to ja mówię to Tobie i całemu światu.

Wierzę w dobro i wierzę w możliwości ludzi, którzy chcą je czynić. Wszystkich nas nazywają kryminalistami, Wszyscy tu obecni popełniliśmy wobec nich karygodny czyn lub myśl, która nie jest zgodna z ich przekonaniami. Jeżeli uważasz, że ich zdanie jest prawidłowe to te miejsce Nigdy nie będzie wygodny dla Ciebie, czy jesteś kryminalista, wedle prawa może tak wedle swoich zasad to oni są, to nie o to chodzi wytoczyć im walkę, nic bardziej nie boli niż obojętność, zatem Przestań się bać, przestań czuć się kryminalista.

Nie będę więcej zajmować Twojego cennego czasu, ale gdy zaczynasz mieć wątpliwości oraz boisz się, Pamiętaj, że każdy z nas przychodziło przez to.

Nie oceniaj rzeczy, których nie rozumiesz zbyt wcześniej, obserwuj a czas zweryfikuję czy jesteś w dobrym miejscu z dobrymi ludźmi.

Mogę Ci zdradzić to, że czas weryfikuje wszystko ludzi sytuację problemy wszystko. Wszystko to po pewnym czasie nabiera wielką spójność, a zamiast strachu i innych negatywnych emocji zaczniesz czuć wewnętrzny spokój.

Życie stanie się łatwiejsze kiedy zrozumiesz, że życie według zasad własnych jest bardziej wartościowe niż pod stosowanie się do zasad ogółu.

:indiana:

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem wam to tak przez ucho.Patrząc na to z boku wszystko pokazuje jestem bandytą pasującym do społecznego stereotypu.Ale nie sprawia to , że czuję się gorszy.Wręcz przeciwnie .Dopiero od kilku lat mniej więcej od czasu gdy stałem się tatą czuję się prawdziwym mężczyzną .Przytulam moje dzieci .Rozmawiam z nimi .Słucham przedszkolnych piosenek o miłości i przyjazni.Oglądam bajki .Czasami śpiewamy razem.Uwielbiam to uczucie .Wtedy czuję że JESTEM TATĄ .System uczy nas nienawiści nie wolno się opalać bo dostaniemy raka .A sami są gorsi od raka który serwuje nam setki rzeczy rzeczy których nie wolno .Spróbuj tylko przekroczyć jedną z tych sztucznie stworzonych granic , zostaniesz okrzyknięty bandytą .Za wszelką cenę starają obniżyć twoją wartość .Nie jesteś taki jak oni jesteś bandytą .Bo gdyby nie próbowali cię zniszczyć ktoś pomyślał by że są tacy jak ty.Najważniejsze jest to co o sobie myślimy sami kim jesteśmy jacy jesteśmy i czy potrafimy dać siebie.Czasami płaczę .Idealny rodzić nie istnieje .Ale nie dla tego płaczę .Tak jak dzieci uczą się wielu rzeczy od nas .Tak rodzice mogą się nauczyć wielu rzeczy od swoich dzieci .Obie strony muszą dać do zrozumienia że przez cokolwiek teraz przechodzą nie są w tym sami .Film oparty na faktach ,opowiadający losy rodziny ,po środku tego tragicznego wydarzenia .Najtrudniejszy film jaki dane mi jest oglądać.Empatia jest nie zwykle ważną cechą tak u rodzica jak i u człowiek i dumny jestem że ją posiadam.

Edytowane przez Sweter
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak wytłumaczyć niewolnikom systemu egzekwującym przyjęte ograniczenia nałożone przez ludzi bez duszy; władza sama w sobie jest toksyczna, system ma zadanie zaspokoić puste ego snobów. Czy robisz coś dobrego i zgodnego z własną filozofią to wiesz i nie powinieneś czuć się kryminalistą, choć trzeba mieć zawsze z tyłu głowy świadomość konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Pewien człowiek znalazł jajko orła , zabrał je i zaniósł do gniazda kurzego w zagrodzie. Orzełek wylągł się ze stadem kurcząt i wyrósł wraz z nimi.

Orzeł całe życie zachowywał się jak kury z podwórka myśląc że jest podwórkowym kogutem. Drapał w ziemi szukając robaków jak i glizd, Piał jak i gdakał, potrafił nawet trzepotać skrzydłami i fruwać kilka metrów w powietrzu bo czyż nie tak właśnie fruwają koguty. 

Minęły lata i ów orzeł zestarzał się. Pewnego dnia zauważył wysoko nad sobą na czystym niebie wspaniałego ptaka. Płynął elegancko i majestatycznie wśród prądów powietrza,ledwo poruszając skrzydłami. Stary orzeł patrzył w górę oszołomiony. 

Co to jest zapytał kurę stojącą obok. To jest orzeł, król ptaków odrzekła kura, ale nie myśl o tym. Ty i ja jesteśmy inni niz on. Tak więc orzeł nigdy o tym nie myślał i umarł wierząc że jest kogutem w zagrodzie 🙂 

 

 

~Anthony de Mello~

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Kryminaliści przestępcy bandyci tysiące możliwości.

Ale my wybieramy te dobre transformacje.

My relaksujemy się robimy tak gdy mówią nie.

a oni po prostu niech się palą.I to jest najpiękniejsze niech się palą.

P******y cyrk.Tak nie wypada ?

Następuje konsumpcja totalny odjazd uuuuuuchhh robimy wszystko kosmos 

zapominasz co dzisiaj jadłeś

kim jesteś

zabawa zaczyna się gdy oni się palą   a ty nie wiesz o co chodzi.Mimo to wiesz co znaczy być odpowiedzialnym .

Często pchani innymi wiatrami , żeglujemy po morzu.I wtedy pojawia się wiatr ,tylko jeden jeden wiatr

I zawsze znosi nas do tego samego miejsca. Najlepsze miejsce dla mnie taki domek letni.Ale ja przyjeżdżam do niego w zimie .

Zlepek różnych ludzi kombinacja wielu istnień odwiedza ten domek .Zawsze pozostaniemy wierni jednej wartości positiv.

Bez zobowiązań , każdy dąży swoją drogą .Masa nie potrzebnych sobie ludzi których świat nie istniał by bez drugiego .

Rzadko umówieni spotykamy się w jednym celu.

Za oknem mróz -14,8

Kryminaliściprzestępcybandyci a oni niech się palą.......

Edytowane przez Sweter
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+