Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Sweet ZZ, Royal Gorila, THC Bunker Buster, Girl Scout Cookies, Kalini Asia, Monster Zkittlez, Specrolight blast 400W

Recommended Posts

Nazwa nasion i producenta:  Royal Queen Seeds : Sweet ZZ x3,  Royal Gorilla x3. Zamnesia: THC Bunker Buster x1, Girl Scout Cookies x3,  Kalini Asia x3 , Monster Zkittlez x3, DNA GENETCIS: Sharksbreath x3
Rodzaj i moc lamp: spectrolight blast 400 lub spectro light blast 400 plus
Fotoperiod (czas świecenia): 18/6 , 12/12
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: secret jardin dr 120 ( 120x120x200)
Rodzaj podłoża i wielkość donic: lightmix od plagron 11l, sadzonki w mniejszych donicach jeszcze nienabyte
Nawozy: terra grow, terra bloom, sugar royal, green sensation, power roots, vita race wszystko od plagron
Wentylacja, przepustowość (m3/h): wentylacja jeszcze niedobrana
Dodatkowe informacje

Ogólnie grow zacznę dopiero za 2-3 tygodnie z uwagi na to że zmieniam adres, temat zamieszczam już dzisiaj z uwagi na to że potrzebuje waszej pomocy przy doborze wentylacji i filtra. Wcześniej korzystałem z LED marshydro 400, mój drugi grow przeprowadziłem pod HPS 600w. Tym razem postanowiłem użyc ponownie LED'a i to z wyższej półki.
Lampa również jeszcze nie została zakupiona, rok temu w cyber monday wyrwałem LEDa z MarsHydro po dużo niższej cenie, liczę na to że i w tym roku uda się wychaczyć jakąś dobrą zniżkę na światło od SpectroLight.

startować będę z 19 nasion, po krótkim czasie odrzucę 3 roślinki najsłabsze, oczywiscie o ile wyjdzie 19/19, Zalozenie jest 16.

Mam nadzieje ze uda mi sie poprawic poprzednie wyniki tj.
spod mars hydro wyszlo 135g suszu, wątpliwej jakości 
HPS 600w niecale 350g
Cel na tą uprawę >500g

Panowie i Panie bardzo proszę o polecenie mi odpowiedniej wentylacji i filtra do tego boxa, cenne uwagi jak i krytyke 🙂 A może ktoś z was miał już okazję korzystać z lupy i aplikacji Higrade, myślałem też nad zakupem tego gadżetu, udzielicie jakiejś opini :>?

Pozdro i z Fartem 🙂

Edited by 2bro