Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Problem z plantami, brązowe plamy, weg.

Recommended Posts

Siema,

Mam problem z nowymi plantami, warunki tak jak w mojej ostatniej udanej uprawie oprócz ziemi - tym razem użyłem uniwersalnej.

Planty maja jakos miesiac i moze poltorej.

Na plantach pojawiły sie niepokojace plamy:

Podlewam odstała kranowa. Uzylem nawozu bio grow, to jedyne moje podejzenie, ze moglem przenawozic bo na oko, ale dalem baardzo malo, a dwa rosliny sa mocno blade jakby sie prosily o więcej. I teraz nie wiem czy dawac zeby jeszcze bardziej nie zaszkodzic. 

Proszę o radę o co kaman.

Z tego co sie orientuje bio grow to jest nawóz organiczny więc nie można nim przedawkować. Jak na moje to złe ph gleby. Zrób jej porządnego flusha, potem podsyp ją dolomitem. I Lej nawóz z azotem, bo jak na miesiąc to marnie wyglądają 😆

Edited by majkiel91
  • Thanks 1

Powracam z pytaniami

2 dni temu podsypalem dolomitem, a dzisiaj kupilem testa do mierzenia ph, ktory jest dosyc niemiarodajny, bo raz pokazal ok ph 6 raz ok 6,5. Tak czy siak na minusie. 

Po jakim czasie "dziala" dolomit? Ok ile dni musi minąć zeby sie unormowalo?

Jesli ph sie unormuje, roslina odbije? To nie automaty i sa na wegu.

Dodałem 2 nowe foty do albumu powyżej ☝️

Dzięki🥦👌

🙂

• 2 weeks later...

w tym urządzeniu jakie masz działa tylko wilgotnościomierz i miernik swiatła tylko że musi być ustawiony poziomo żeby działał. ph metr jest blednie skalibrowany bo gubi 2 do 3 ph.  wsadziłem go do płynu buforowego 4 ph to mi pokazał że jest 6ph. zna ktoś jakiś porządny i niedrogi ph metr do gleby.???