Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Serdecznie witam wszystkich, czy moglibyście pomóc?


Michalmati

Recommended Posts

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem, pochodzę z centralnej Polski. Miłośnik wyluzowania, nie pijący, ale palący. Ceny zaczynają mnie zabijać, a możliwości pozwalają na własne uprawy ziół doniczkowych.

 

Mam dużą szafę przesuwną, i podczas wykańczania swojego mieszkania, przygotowałem miejsce do hodowli w szafie przesuwnej, z dostępem do prądu i dobrego ukrycia. Wielkość całości to 80 cm szerokość , 70 głębokość, 130 wysokość . Przeglądam dużo tematów, niektóre starsze, inne nowsze. Wyliczyłem zapotrzebowanie na 28 000 lumenów. Prosiłbym o pomoc. Szafka jest z płyty białej matowej, z przesuwnymi drzwiami. Chce od środka z uszytego materiału zrobić identyczne drzwi jak do namiotów w growboxach gotowych. Nie wiem czy te ściany dodatkowo czymś okładać czy uszczelnić i pozostawić tylko takie.

Następnym problemem jest dobór lampy. Chciałbym wydać na wyposażenie między 1000-1500 zł. 

Czy możecie mi podpowiedzieć co kupić ? 

Pomieszczenie suche, korytarz w mieszkaniu , zasysanie powietrza od frontu szafki, blisko drzwi wejściowych gdzie powietrze non stop przechodzi przez mieszkanie , na górze planuje filtr z wentylatorem do wyciągu. 

Czyli :

1) jaka lampa ?

2) jaki wentylator i filtr ?

3) czym obłożyć o ile muszę , ściany szafki ?

4) czy sylikonem uszczelnienie to dobry pomysł ? Chodzi mi o szczeliny w szafce.

5) ile roślin by miały komfortowe warunki bytu ?

6) co jeszcze kupić o czym zapomniałem , oraz jakie miejsce do tego polecacie ?

Pod względem mechaniczno montażowym nie jestem ograniczony, wszelkiego rodzaju sprzęt do majsterkowania posiadam. Więc nie widzę rzeczy niemożliwych do wykonania. Oczywiście rzeczy z szafy wylatują.

Bardzo dziękuję z góry za podpowiedzi, postaram się odwdzięczyć foto relacją, oraz jak ktoś z centralnej Polski - wspólnym testem. 

Dziękuję za to że istnieje takie fajne forum z doświadczonymi Bohaterami 😉

Pozdrawiam wszystkich!

W załączniku wstępny wybór 

Screenshot_2020-09-19-17-46-40-813_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2020-09-19-17-46-32-058_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2020-09-19-17-46-21-275_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak już taśma aluminiowa to najlepiej dwustronna  bo czy przylepisz ten mylar .https://allegro.pl/oferta/tasma-klejaca-dwustronna-grand-38mm-x-25m-8486403970

ścianki okładasz mylarem https://allegro.pl/oferta/folia-odblaskowa-mylar-srebrna-growbox-1x1-45m-8445167372

te zawieszki będą lepsze https://allegro.pl/oferta/zawieszki-do-lamp-yoyo-hanger-easy-rolls-8327929754

kupiłeś już ziemie, nawozy, maty generujące co2,  ??

Edytowane przez ujarany rolnik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak. żeby matka nie próbowała zadawać głupich pytań. po co  wywierciłem dziury w szafie. a jak zajrzała by do środka to dostałaby histerii. 

wystarczy że wywierciłem w mało widocznym miejscu otwór na kable.

jako programator kup manualny jest prostrzy w obsłudze, nie potrzeba go ładować przedz 14h i można go kupić w castoramie.

/admin - link wygasł/

elektroniczny

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+