Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Siemano ekipa.

Potrzebuje mózgów do burzy.

Mianowicie.

W namiocie susza się 4 krzaki, 3 rozebrane i jeden w całości. W boksie jest wentylator mieszajacy i  wyciąg z filtrem węglowym susza się od soboty 05.09 -teraz ciekawa część....

09.09 - przychodzi ekipa i będą grzebać w elektryce i wymieniać boiler- zakładam że przez ileś godzin (max.8h) może nie być prądu i co za tym idzie ani wyciągu ani mieszacza. 

Czy w te parę godzin  jest ryzyko pleśni? 

Jeśli to nie odpowiednie miejsce proszę przenieść topic.

@Pomidorek @maurycy - nie wiem kogo by tu jeszcze ztagowac

Ja suszę w szafce bez wentylatorów i pleśń nie łapie... także przez te kilka godzin nie ma opcji... 😛 ale jak wyżej... ziółko trochę daje zapaszku... i może coś tam czuć... Ty pewnie jesteś już do niego przyzwyczajony i nawet nie poznasz... 😉 dla bezpieczeństwa złożyłbym namiot i wyniósł wszystko do hmm piwnicy? garażu? na ten dzień 😉 strzeżonego pan bóg strzeże? :thug:

• Like 1

A gdybym te na wpół wyschniete topy wsadził do słoików na te 8h?

Pokój zamknę na klucz, w tym pokoju nie mają czego szukac

Ps. Wilgotność w pokoju pomiędzy 60-70, podobnie w boxie. W namiocie  mam elektryczny zbieracz wilgoci i dwa takie analogowe z woreczkami.

Edited by szadol

Susze w dużym kartonie (niezbyt szczelnym),  który mimo warunków zewnętrznych trzyma wilgotność od 20-30% bez jakiegokolwiek wentyla = 0 problemów zawsze. Oczywiście stoi w domu 🙂 a co do zapachu to jak będą kumaci to od razu będą wiedzieć (ja zawsze wiem u znajomych że flo leci) a niby skąd zwykły robol ma wiedzieć że to bax ? nie wąchał nigdy materiału porównawczego jak psy którym daje się zapoznać z próbką 🙂 ale na wszelki... kila choinek np. "new car" załatwi problem.....Zresztą znajomek miał taki sam temat (tylko zaawansowane flo) waliło w całej chacie i przed drzwiami mocno mimo filtra i uszczelnienia pokoju ręcznikami (tak wychodził potem oknem - parter) i robole nie zczaili ocb 🙂 z fartem

Edited by GrowLike!
  • Like 1