Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
Piątek - sobota, 24-25, przenosiny serwera, forum będzie chwilo niedostępne. Za niedogodności przepraszamy ;) ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Recommended Posts

Witam wszystkich farmerow.

Wiem ze tematow bylo miliony, ale bedzie i kolejny. Przy okazji moze ktos chcialby mnie poprowadzic a przynajmniej pomoc na poczatek ? 

Przymiezam sie do rozpoczecia przygody. 

Mysle nad namiotem 40/40/120 z aliexpres

Oswietleniem led kingled 600w (realnie duzo mniej) z aliexpres. Lampa ma 2 przelaczniki na wzrost i kwitnienie.

Jak z obserwacja takich paczek czy nie wzbudzaja podejrzen ? 

Ile krzakow do takiego namiotu na raz dac

Chcialbym niskie automaty ktore szybko wyrosna, fajnie jak nie beda mocno smierdziec 

Jaka odleglosc utrzymac miedzy swiatlem a roslina ? Czy na poczatku dac nizej i wraz ze wzrostem dzwigac ? 

Jakiego podloza uzyc i jakich nawozow ? 

Kolega cos mowil o gotowej ziemi z nawozami juz i potem tylko jakas odzywke bo automaty nie potrzebuja tyle i organicznie sobie wyrosnie.

Moze zamiast na aliexpres prywatnie kupic na ebayu albo skoczyc do czech bo mam blisko ? 

Nie wiem czy cos jeszcze chcialbym wiedziec. Zamiast odsylac do gotowych linkow ( duzo czytalem juz, ale wole z kims kto wychodowal juz troche porozmawiac) prosze poswiec mi chwile. 

ogolnie namiot myslalem na olx kupic uzywany 40x40x120 ? raczej najlepiej od prywatnej osoby bo unikamy sklepu. ( wlasnie w sklepie boje sie kontroli czy to stacjonarnie czy internetowo ) 

Led z aliexpresu myslicie ze sprawdzaja jak nie zamowie na fake danych ? przy okazji ona ma 7124 lumeny myslicie ze wystarczy ? 

nasiona z holandi beda wyslane paczka bo kolega tak od 15 lat robi, ale nie chce zdradzic swoich tajemnic...

a nawoz podobno biohumus mi wystarczy do ekologicznej roslinki, tylko mysle nad ziemia polecicie jakas ? 

czy czegos jeszcze potrzebuje ?