Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Recommended Posts

Witam,

u mojej babci zdiagnozowano raka, czy ktoś mi podpowie czy jest sens i gdzie ewentualnie można byłoby dostać faktycznie działający olejek z CBD na raka? Konkretnie mówię tu o raku wątroby.

Te wszystkie olejki na receptę są zapewne nic warte w naszym pięknym kraju. Rak nie jest do wycięcia więc najprawdopodobniej będą faszerować babcie chemią. Chodzi tu głównie o złagodzenie bólu, domyślam się że sam olejek tego raka nie wyleczy.

Czy jest ktoś w stanie polecić jakiś konkretny sklep i jakie stężenie olejku najlepiej wybrać?

Pozdrawiam

Edited by Mati001

Siema moja mama używa olejku cbd i widać różnicę po zastosowaniu znaczy się widać różnicę jeśli chodzi o chemioterapie i zazyje parę kropelek to stawia ja na nogi nie przechodzi tak ciężko zanim stosowała CBD to leżała cały tydzień plackiem nic nie robiła nie jadła po prostu wrak człowieka można powiedzieć a teraz stosuje wiadomo CBD i ma się lepiej jeśli chodzi o apetyt itd myślę że warto. 

• Like 1
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Dobrze powiedziane, fajnie że jesteś świadomy że olejki cudów nie działają. Jeżeli chodzi o złagodzenie myślę że jak najbardziej warto próbować. Faktycznie dużo się słyszy że uspokajają i koją ból. Ze swojej strony doradzę tylko żeby nie kupować taniochy z allegro za 20 czy 30 zł ponieważ na pewno nie będzie miała żadnych właściwości, a nawet może zaszkodzić. Zalecam wybierać sprawdzone sklepy, które mają już dokonaną wstępną selekcje producentów olejków konopnych CBD Wybierajmy świadomie !. 

• 1 month later...
  • 1 month later...