Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

LUCKYSKUN.PL #Nasiona Oświęcim#


LUCKYSKUN.PL
 Share

Recommended Posts

https://luckyskun.pl/

 • Jedyny profesjonalny sklep zajmujący się sprzedażą pestek w zachodniej Małopolsce.Pewny i sprawdzony przez stałych klientów,więc po co masz daleko jeździć,działamy w branży od kilku lat(inna nazwa).Nie odpowiadają ci godzinny otwarcia naszego sklepu,skontaktuj się z nami przez tel./ SIGNAL/mail, umów się na inną godzinę,jesteśmy mobilni i dostępni cały tydzień!
 • Serdecznie zapraszamy po zakup PESTEK do naszego sklepu online https://luckyskun.pl/ (przy zamówieniach online nigdzie na przesyłce nie widnieje nazwa sklepu,oraz logo!) Sklep stacjonarny znajduje się w OŚWIĘCIMIU przy UL.J. DĄBROWSKIEGO 70/15. Lokalizacja sklepu jest poza przypałowym centrum miasta,w budynku w którym są biura spedycyjne oraz wypożyczalnie samochodów,więc klienci naszego sklepu mogą się czuć anonimowi!
 • Nie chcesz zamawiać przez internet,odwiedź nas, dajemy duże rabaty dla klientów kupujących i zamawiających na miejscu,w sklepie online 10% rabatu na wszystkie dostępne nasiona,na miejscu na pewno ugrasz większy rabacik! Oferujemy również dowóz pestek(zależny od zamówienia).
 • Nasiona sprowadzamy bezpośrednio od producentów oraz sprawdzonych i pewnych dystrybutorów działających w branży Seed Banków.Zawsze świeże,przechowywane tak jak należy tylko i wyłącznie w oryginalnych opakowaniach!
 • Skupiamy się na 30 Seed Bankach,z którymi jesteśmy w stałym kontakcie.Na specjalne życzenie klientów sprowadzamy również dowolne pestki z dowolnego banku nasion,nawet jeżeli nie umieszczone i dostępne na naszej stronie.
 • Standardowo jak wszyscy rozdajemy sporo gratisów,głównie PESTKI,oraz młynki,bletki,zapalniczki i wiele innych.
 • Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na zakupy w naszym sklepie!! POZDRAWIAMY WSZYSTKICH KOLEKCJONERÓW,Z FARTEM I DO PRZODU,JE**Ć  KONFIDENTÓW!!!!                                                                                                                                                                           SKLEP LUCKY SKUN NO.1

Logo.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+