Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led Auto Wedding Cake


MiniBox

Recommended Posts

Nasionko: 1x Auto Wedding Cake
Growbox: 1x Szafka zrobiona samemu, wymiary wewnątrz 390mm x 420mm x 580mm (szerokość x głębokość x wysokość), wyłożona mylarem. [0.09m2]
Oświetlenie: 2x żarówka LED GROW LIGHT do uprawy roślin 3500K, Moc 150W (Pobór energii razem 60W )

Wentylacja: Wentylator SILENTIUM PC Mistral 1700 RPM (2x wyciągający Fi 92 i mieszający Fi 140)
Ziemia: Biobizz Lightmix + PERLIT ogrodniczy Agro-Perlit HORTIGRUNT
Donice: Doniczka AIR POTS 3L Airvase
Nazowy: Biobizz (wzrost i kwitnienie)
Trening
: LST
Filtr węglowy: domowej roboty z węglem aktywnym
Fotoperoid: 18/6




Zdjęcia roślinki Auto Wedding Cake
- Dzień 29 -

Światło - 18/6
Wilgotność - 72%
Temperatura - 28.5*C
Doniczka - 3L Air_Pots

 

IMG_20200718_185348.jpg

IMG_20200718_185341.jpg

IMG_20200718_185326.jpg

IMG_20200718_185317.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, MiniBox napisał:

Nie zauważyłem takiego problemu u siebie . Może masz za mało wydajny wiatrak wyciągowy ?

Ja mam trochę większe i 3 w małym boxie, raczej to jest powód. Więcej dziur maja by parować haha. Zauważyłem ze lepiej na noc, niż na pobudkę podlewać to nie wyparuje tyle ale i tak przez jeden dzien utrzymuje 71% . 
pomysle nad jeszcze jednym wiatraczkiem, bo jak zdejmę z jednego te obramowanie to za mocno wieje, a z nim chyba za słabo..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, MiniBox napisał:

Warto sprawdzić. A nóż problem rozwiąże się sam. Ja mam wyciąg na regulacji więc idzie zajebiście dopasować wszystkie parametry by było jak najbardziej optymalnie 🙂

To jest ten jeden wiatrak co na zdj? Czy jakiś zestaw? Możesz podesłać link, z chęcią sprawdzę bo ja mam wiatraczki zwykle xd

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć ziomuś 🙂 Dwa wiatraki fi 92 mm komputerowe mam u góry boxa za lampami. Ten na zdjęciu duży to mieszający jest.

Ogólnie to muszę i tak wymienić wiatraki odciągowe ponieważ są za mało wydajne , wstawię SUNON WENTYLATOR DC BLOWER VAPO 12V 51,7x51,6x15mm

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, MiniBox napisał:

Cześć ziomuś 🙂 Dwa wiatraki fi 92 mm komputerowe mam u góry boxa za lampami. Ten na zdjęciu duży to mieszający jest.

Ogólnie to muszę i tak wymienić wiatraki odciągowe ponieważ są za mało wydajne , wstawię SUNON WENTYLATOR DC BLOWER VAPO 12V 51,7x51,6x15mm

Dzieki zaraz sprawdzę bo dziś po podlaniu muszę latać co godzinę by przewietrzyć bo 80 dobija-.-

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+