Skocz do zawartości
thc-thc

grower

5x Early Skunk 2.0, 2x Fast Critical Skunk, 3x Auto Mazar


Recommended Posts

Dobra, dzień 60. Ten Early Skunk 2.0 co mu ślimak szczyt wpierdolił puszcza powoli drugi. Dwa inne Early Skunki 2.0 podgryzł ten sam ch*j. Namierzyłem go i wyjebałem wkońcu 😄 Inny Early Skunk 2.0 bez zmian, dalej nie za duży. Jeden Fast Critical Skunk bez zmian, drugi co miał ten szczyt dziwny, nadal ma dziwny, ale ma z 60 cm to może coś z niego zbiorę. ES i FCS nie zamierzam lać już biohumusa, bo opóźnia kwitnienie, a to już ich pora.

Pora spojrzeć prawdzie w oczy, ziemia spotowa zjebała mi 6 roślinek. Dobrze, że mam jeszcze jednego Early Skunka 2.0 i trzy Auto Mazary, przy dobrych wiatrach 70 gram z tego zdejmę.

LST trochę puściło i ES idzie w górę, nie wiem, nagiąć go jeszcze, żeby dół miał więcej słońca? Fotki

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy ktoś czekał ale up

Wyszło tyle ze za zakupy się zwróciło. Ile dokładnie to nie wiem bo a nie mam wagi a b zrywalem po troche i jaralem i tak w kółko. Jazz dobry, co znajomi próbowali to zajebisty. Myśleli ze mam tego nie wiadomo ile i po spróbowaniu zamiast do dilka sie odezwać to do mnie heh. A ja wypaliłem. Dobre, za rok coś większego może, a na pewno z większą opieką, czy fotorelka będzie to nie wiem bo jak miesiąc mnie nie było tak nikt nie pytał i ogólnie na oucie jakoś pusto. Pozdro

Edytowane przez walewiaderko
Literówka
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+