Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

5x Early Skunk 2.0, 2x Fast Critical Skunk, 3x Auto Mazar


Recommended Posts

Update. Ładnie niektóre panienki poszły do góry, a jeden ES tak się poszerzył że jest szerszy niż dłuższy. Dostały dzisiaj po litrze z biohumusem. Na dwóch największych ES zrobiłem lst. Wszystkie auto mazary też poszły w górę, zaczęły kwitnąć, dostały po litrze z florovitem 100 procent zalecanej dawki. Zdjęcia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Joł joł, na początek auto mazarki, co już kwitną.

Fast Critical Skunki

Early Skunki 2.0 nagięte przedwczoraj, ku**a ładnie ten jeden idzie 😄

I reszta Early Skunkow 2.0, dwa dzisiaj nagiąłem, jeden to karzeł

Ile pół automaty rosną, kiedy mogę się spodziewać początku flo na tych Fast Critical Skunkach, bo o półautomatach pojęcia nie mam?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra, dzień 58, chociaż dopiero była aktualizacja to pojawiły się problemy i pytania.

Tutaj skurwiel ślimak wpierdolił mi Early Skunka 

Tutaj z Early Skunkiem coś się dzieje i za ch**a nie wiem co. Przenawożenie? Niedobór wapnia? Experci help

Tutaj Early Skunki już kwitną. Mam racje, lać im już nawóz na flo??

Tutaj Fast Critical Skunki, też już kwitną?? + coś jednemu dolega, szczyt jakiś nie teges. Pajączka ok. pół cm znalazłem na szczycie to wyeksmitowałem go. I jeszcze jeden Fast Ctirical Skunk ma jakiś nalot (ten ze szczytem zjebanym, pająkiem). Help

Wszystko, Auto Mazarów nie będę wrzucał, bo przez te 3 dni za wiele się nie zmieniło.

help

help

help

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ps. Rada dla innych - nie wrzucajcie w połowie czerwca pelnosezonówek, bo nie mają za dużo czasu na wega i co by się nie działo - nie w ziemi spotowej bo ten w ziemi dobrej ma jakieś 60cm, a te inne 40, jeden 50 około 😛

Myślałem o 400g ze wszyskich, a nie wiem czy 100 ściągnę, lipa w ch*j.

Czekam na pomoc up

Edytowane przez walewiaderko
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wspominałem już, jeden ES ziemia lepszej jakości, auto mazary tak samo, reszta to jest ziemia z łąki - spotowa. A leje kranówe, biohumusa na wega i florovit na flo. Mazary kwitną, te chyba zaczynają, ale pewności nie mam.

ES2.0 - Bulk Feminized Seeds

AM - Dutch Passion

FCS - to w gratisie były i nie pamietam

Serio nie kwitną? Bo mi wyglądają jakby już zaczęły wszystkie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

57 minut temu, walewiaderko napisał:

Wspominałem już, jeden ES ziemia lepszej jakości, auto mazary tak samo, reszta to jest ziemia z łąki - spotowa. A leje kranówe, biohumusa na wega i florovit na flo. Mazary kwitną, te chyba zaczynają, ale pewności nie mam.

ES2.0 - Bulk Feminized Seeds

AM - Dutch Passion

FCS - to w gratisie były i nie pamietam

Serio nie kwitną? Bo mi wyglądają jakby już zaczęły wszystkie

Sezonowki serio nie kwitną. Nawet jak zasadziles je w czerwcu to powinny być dużo dużo większe. Chyba coś robisz źle ale nie wiem co. Jak bardzo nasłoneczniony jest spot? Przez ile h dziennie pada na nie słońce bezpośrednio??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 woda z kranu odpada kolego biohomus też jest słaby polecam nawozy hesi że stabilizatorem ph  a co do ziemi to niestety podstawa polecam podłoże firmy canna i zaopatrzenie się w różnego rodzaju pomoce jak bynajmniej miernik ph na następnym picie przygotuj sporą dużo wcześniej zmieszaj ziemię kupna ze spotowa itp

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki, tak wlasnie myślałem nad porzadnym, wiekszym outem za rok z kupna ziemią, nawozami z jakiegoś growshopu. Tez możesz coś polecić co do nawozów, tylko wiadomo nie 100zl za litr nawozu. @grucha13 jakby ktoś też miał jakieś doświadczenie z nawozami i ziemią z growshopow to chętnie poczytam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+