Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

@Silas P miały na pewno ciężki start zbuchany łeb za głęboko wsadził pestki przez co chwile wychodziły z ziemi najmniejsza musiałem aż trochę od grzebać mam dość dużą wilgotność ogólnie w pomieszczeniu i chyba za często podlewalem bo przy przesadzaniu odkryłem że spod doniczki jeszcze mokry a z 3 dni nic nie dostały teraz zobaczymy co się będzie działo zwiększyłem moc lampy chyba dorobię otworow w doniczkach czekam na jakieś sugestie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziewczyny po zmianie doniczek wróciły do życia dostały też więcej światła(na95% to była główna przyczyna kiepskiego startu) najmniejsza prawdopodobnie wyjedzie bo nie rokuje prawie wogole na przyszłość a miejsce się przyda. Miał być toping ale zobaczymy bo nie chce ich bardziej chamowac już fotki następnym razem pozdro zaloga

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 18.07.2020 o 08:41, Esned napisał:

@maurycy spokojnie pewnie w korzeń idą duża donica i jak fajnie zobaczyć twoja fotorelacje 😎👍

Właśnie z tym spokojem najgorzej ale zobaczymy projekt już jest traktowany jako eksperyment i nauka uprawy pod ledem. 

Teraz do rzeczy dwie panny niestety przedwcześnie opuściły ten świat z niewiadomych przyczyn pozostałe żyją ale co to za zycielarge.IMG_20200720_194217.jpg.9d49f9ddabbdd29c5d3a376b9862af47.jpglarge.IMG_20200720_193917.jpg.904d1494e4a63bfb5006a557dd560843.jpglarge.IMG_20200720_194144.jpg.d7bc8a2d202aedfa925d5344369cdaa0.jpg

Temperatura nie dochodzi do 30°C wilgotność 45/50% w dzień w nocy 70/80% od dziś w wyciąg zaczyna chodzić żeby zbić ta wilgoć cóż więcej mogę dodać czekamy na rozwój sytuacji i miejmy nadzieje poprawę stanu bieżącego z fartem 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, takkfyrir napisał:

Kurcze, faktycznie cos nie teges z nimi, ciekawe co jest grane. Masz jakies podejrzenia?

Podejrzeń mam kilka może coś z pestkami z nie tenges, na pewno za głęboko wsadziłem i za słabym światłem swiecilem długo wychodziły z ziemi 

 

14 godzin temu, Silas P napisał:

Jak dla mnie na tym etapie wilgotność na poziomie 80% cały czas jest spoko

Niby jest spoko ale ziemia długo wilgoć trzymała do tego doszło moje podlewanie (okazuje się że 4 dni było za mało) i to też je przystopowalo. Bardziej mnie zastanawia czego dwie się złożyły bo wszystkie dostają to samo w takiej samej dawce i tym nic nie jest. Teraz się zastanawiam czy dawać im jeść czy tylko pić jak narazienarazie,  na zdjęciu nie widać ale jedna pokazuje oznaki jakby niedoboru azotu(jakas taka jaśniejsza) ale azotu akurat dostają sporo(więc może nadmiar?) sam już nie wiem czas pokaże narazie stawiam na niedobor

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobry wszystkim, patrząc na to jak się projekt zaczął to teraz mogę powiedzieć ze widzę poprawę(w końcu). Przy tym projekcie popełniłem już tyle błędów że mam nadzieję więcej już mi się nie przytrafi. Do sedna początek zesrany głównie przez za słabe światło i zlezane odzywki, sprawdziłem kajet i się przestraszyłem no nic nie myli się ten co nic nie robi. Zamówione nowe koksy po niedzieli będą stare z użyje na działce😏

large.IMG_20200725_155625.jpg.b953a9f4c977a3c6a423ffef322e3f5d.jpglarge.IMG_20200725_155722.jpg.becaf0282bb1405fe000dd1311630d0b.jpglarge.IMG_20200725_155732.jpg.99469e610bd2dd0eb1b8fc0f1d48217e.jpglarge.IMG_20200725_155740.jpg.a5561681ec2c933f40acb898d28a304c.jpg

Jak widać paniom się trochę poprawiło więc dziś poszła pierwsza sesja treningową toping na wszystkich. Na poprawę humoru panie dostały po 400ml wywaru(grow, fish, acti-vera 1ml/l) od następnego karmienia panie przechodzą na indywidualne karmienie. Warunki pogodowe bez zmian wyciąg wyłączony jednak nadal jak na razie.

Na koniec pytanie do was forumowicze, teraz zauważyłem na zdjęciach(jutro sprawdzę na żywym organizmie) te zmieniające kolor na czerwony lodyzki liści to objaw czego waszym zdaniem? Kiedyś trzymałem się teorii „alergię" Na biobizz  ale zaobserwowalem na forum że użytkownicy nawozów innych producentów też miewają podobną dolegliwość. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

(nie nazwę się jeszcze doświadczonym growerem, ale mam nadzieje ze moje myśli trochę ci pomogą albo dadzą więcej teori )
Powiedz mi czy ty mierzysz pH? Nic w tych 2 str nie przeczytałem o pH, pamietam oglądałem kiedyś eksperyment 3rozne pH i jak bd rosnąć, i wydaje mi się ze to może przyczyna jest takiego rozwoju? Ja  nie sprawdzałem wgl na początku pH a nawet nasiona do kranówy,pH 7,4 i dziwiłem się dlaczego jedna się spaliła bez niczego a inne miały ciężko hah

Nawozy tak szybko? Ja dałem swoim w podobnym wzroście i poprzypalalem je, na zdj twoje wydają się ładne zielone a nawet ciemne wiec bez sens lac im teraz cokolwiek bo robisz w ziemi wiec ona ma już tam na start jedzonka.( ja przypaliłem w coco mniejsza minimalna  dawka Bo wymyśliłem ze jak ma 4 piętra to można hah 😞)Możliwe ze bez pH i nawozy i ziemia poblokowalo się i dlatego są takie jakie są.

duzo stresów słabo rosną i poszedł toping, mam nadzieje ze wszystko będzie ok ;D

pisales tez ze dajesz wszystkim to samo i nie wiesz ocb, miałem tak samo, odpowiedz bardzo prosta, każda ma inne zapotrzebowania hah

Co do koloru łodyg się nie przejmuj, szukałem tez tego i to jest normalna sprawa, u mnie nawet pod liśćmi robił się dziwny kolor ale przeszło, normalnie dalej rosną.

silne sa roski poradzisz sobie napewno! Jeśli nie, testuj i staraj się wyciągnąć jak najwiecej wniosków a następny grow będzie łatwiejszy;D

a i jak widzę to już maja miesiąc a tak wyglądają wiec zacznij od nowa póki nie bd ci żal ich ;D ja miałem mieć 3 w boxie a nie potrafię się rozstać i jest ich 5;D

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+