Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czy można za wcześnie zasadzić Cannabis?!


DamianHaze

Recommended Posts

Witam, chciałem poruszyć temat którego nigdzie  tutaj nie znalazłem.

Czy jest to możliwe ze dziewczyny zaczely kwitnąć z końcem kwietnia???!!!
Tak wiec Panowie i Panie:

- wrzuciłem do wody pestki ok 12-13 marca, wszystko ładnie pięknie szło w szafie pod lampa LEC 630w Solux. Odkręcony na 250w
- po ok 25 dniach kilka z dziewcząt w świetnym stanie wyszło na zewnątrz, po kolejnych kilkunastu dniach poszły już do 70l materiałowych donic, od drugiego tygodnia podlewane Plagronem Alga grow i rootem z plagrona, po wyjściu na zewnątrz dostały guano i roota wszystko wg tabelki lub połowa dawki, woda odstana  min 48h.

wszystko wyglada zdrowo i zajebiscie z tym ze plan był taki żeby wydłużyć Wega i prawie miesięczne rośliny wynieść na zewnątrz. 
 

Odmiany to :

Blue Gelato 41 - barneys farm

Frisian Dew duch passion

Grapefriut female seed- tak ten grapefruit jest szybka odmian.

te trzy Wariatki wyglądają jakby zaczęły kwitnąć.. Czy to tylko pokaźnie płci..? 
 

dodaj ze nadal dostają nawozy na Wega..

pierwsza fotka to Grapefriut- i ze on zaczął kwitnąć to by mnie nie zdziwiło skoro nie do konca jest zależny od fotoperiodu.

Druga fotka Blue Gelato 41
trzecia fotka Blue Gelato 41

czwarta fotka Frisian Dew 

piata również Frisian 

szosta fotka Drugi Grapefriut..

Czytałem gdzies ze jest możliwość wysadzenia za wcześnie... co moze się wiązać z wczesnym zapoczątkowanie kwitnienia i tzw. Re- vegu. pozniej. 
 

pytanie czy mam się czym przejmować czy rośliny normalnie będą kontynuować swój żywot? Jak z nawozami i poprostu co dalej robić.. Dodam ze mam na oucie 3 planty CBD 

2x Charlotes Angel które również wyglądają jakby zaczęły kwitnąć 

Moby Dick CBD się jeszcze nie określił..

Oprocz tego 2x Strawberry Limonade które również nie pokazały żadnych oznak kwitnienia czy określenia płci.. Rośliny byly w tym samym miejscu cały czas.

Bardzo proszę o konstruktywne komentarz i porady!! 
 

p.s kraj Hiszpania

na dzień dzisiejszy ponad 14h światła..

Jesli złe wybrałem miejsce na temat proszę admina o przeniesienie i wyrozumiałość😃🤝

 


 


 

 

5379472D-389B-4281-9446-4E1C1FE39BE7.jpeg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez DamianHaze
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem gdzie ty dokładnie sie znajdujesz, ale w Barcelonie najdłuższy dzień w roku trwa 15 godzin i 10 minut. Może się okazać że już nie cofną się na wega tylko będą powoli kwitnąć. Pewnie je trzymałeś pod 18/6 i dostaly duży szok po przeprowadzce na dwór to szybko Zaczęły kwitnąć. Napewno jeszcze sporo urosną i jak będziesz dawał nadal azot to trochę to flo spowolnisz. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Judaista mieszkam na Majorce i zapomniałem napisać tego wcześniej ale te same odmiany mam w szafie i po jakichś 21-23 dniach zaczalem zjeżdżać stopniowo z 18/6 do 15/9 ok (14 dni)wówczas wyjechały na zewnątrz. Codziennie wystawiałem je na pare godzin do słońca zeby sie przyzwyczaiły.

Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

odpuść jakiekolwiek cięcie 😄 albo masz automaty albo tak jak judaista pisał zaczęły kwitnąć bo skrócił im się dzień po wyjściu z boxa... w najgorszym wypadku będziesz miał mniejsze krzaki ale szybciej... jeżeli zaczną rewegować to w teorii później powinny się mega krzaczyć... i masz większy plon?  tak pozatym ładne zdrowe krzaczki

Edytowane przez Pomidorek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+