Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Quakemind.pl - Open Seed na start

Recommended Posts

Witajcie.

Z tej strony Daniel. Prowadzę sklep Quakemind.pl od 2006 roku. Część z Was pewnie nigdy o sklepie nie słyszała, części z Was przez tyle lat na pewno zdażyło się być naszymi klientami.  Przez ten czas dzielnie służyłem Wam pomocą w doborze odmian i realizacji zamówień. Chcemy zaoferować Wam sprawdzone i dobrej jakości nasiona. Cenimy sobie Waszą anonimowość i bezpieczeństwo danych. Przesyłki są zawsze nieoznakowane, bezpiecznie zapakowane i wysyłane jak najszybciej. Dorzucamy również gratisowe nasiona. Zakładam temat, aby na bieżąco wrzucać info o naszych promocjach i rabatach. Wszystkie odmiany które oferujemy posiadamy u siebie fizycznie w sklepie, więc możemy zapewnić błyskawiczną wysyłkę. 

Zachęcam przede wszystkim do odwiedzenia naszych działów

TANIE AUTOMATY

TANIE OUTDOORY

W tych działach serwujemy Wam świeże , sprawdzone i dobrej jakości nasiona za rozsądną kwotę.

Pozdrawiam,

Daniel

Quakemind.pl

Edited by Quakemind-Seedbank

Nasz temat już tu gościł pare lat temu. Z racji tego że wracamy ponownie na forum, robimy OPEN SEED.

Zgłoszenia w tym temacie. Do rozdania 15 pakietów po 10 nasion feminizowanych do wyboru:

Automaty feminizowane Biogenetic: C4, Crystal Meth, Girl Scout Cookies, Grapefruit, Medical Crack, Pineapple Express, Tangie, West Coast OG, Zkittlez.

Outdoory pełnosezonowe feminizowane Biogenetic: Durban Poison x Passion, Easy Sativa x Passion, Guerilla Gold x Passion, Purple Maroc x Passion, Serious 6 x Passion, Shaman x Passion.

Outdoory fast, półautomaty feminizowane Biogenetic: Easy Sativa Fast, Fast Passion, Fast Shaman, Guerilla Gold Fast, Purple Maroc Fast, Serious6 Fast.

Jeśli Cię wybierzemy, sam wybierzesz 10 nasion w dowolnej konfiguracji,.

Dla kogo jest open seed? 

Dla osób które są na forum od minimum roku, mają conajmniej 100 postów oraz przeprowadzoną minimum jedną pełną fotorelację ( proszę wrzucić link), zrobią w tym sezonie fotorelacje z nasion.

Wysyłka listem, poczta polska.

Edited by Quakemind-Seedbank

czesc Quakemind  znalazlo by sie cos dla mnie ?nie jestem na forum rok ale czytam to forum od paru dobrych miesiecy , poprostu nie bylem zalogowany 😞 budzet mi nie pozwala a chcialbym cos zapalic wczesniej(auto) , dorzuce te pestki do mojej obecnej fotorelacji o ile sie uda  🙂 bede naprawde mega wdzieczny 🙂

a i jest pewnosc o fotorelke 😉 

Edited by kuba2004

Ja również się zgłaszam jako chętny z tym że nie mam ukonczonej foto relacji. Jedna dopiega ku końcowi https://trawka.org/topic/37770-autopotclu058-550w-lillaccookiebrucebanner-whiterussian/ a jeszcze inne w trakcie.. Mogę zrobić foto relkę z indor. Pozdro

Yo. Konto mam tu od daaaawna ale jestem przyczajonym obserwatorem hehe. W tym roku bida, brak hajsu na pestki ale zobowiązałem się na FR z OS'a panapestki i deutera. Chętnie wzbogace fotorelke o jakieś Twoje pechy.

Zapodam tu parę fot, coś ala mini fotorelka hehe może akurat.

received_2198455123581893.jpeg

received_335125637142415.jpeg

received_266975360875774.jpeg

received_418252315654414.jpeg

received_613909525792262.jpeg

received_1666891813455796.jpeg

received_821000734921186.jpeg

received_907758602949701.jpeg

received_675413819539504.jpeg

Edited by bzk
Proszę moderatora o sklejenie. Z rozpędu zapomniałem napisać paru słów.

Zapomniałem, to jest punk devil auto od PP. Uprawa była w Czechach na starym mieszkaniu. Taki outdooro-indoor hehe. Jeżeli chodzi o ten sezon to out w Polsce, nawozy z zeszłych sezonów, biobizy ch**e muje. Pozdro.