Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Podstawowy nawóz dla początkującego


Recommended Posts

Witam. Chciałbym prosić o doradzenie jakiegoś podstawowego nawozu na wzrost i drugiego na kwitnienie. Próbowałem sam czytać, ale jak zobaczyłem w sklepie ile jest różnych nawozów i zacząłem czytać ich opisy to zgłupiałem i nie jestem pewny co kupić.

Mam obecnie w boxie 60x60x160 pod lampą HPS 150W pacjenta Super Lemon Haze Feminizowane (GHS). Wczoraj była 30 doba cyklu, wysokość 38cm, donica 60L (wczoraj przesadzone, wcześniej był w 7.5L). Nie stosowałem do tej pory żadnego nawozu na wzrost, bo ziemia Composana którą kupiłem, zawiera w sobie nawóz na 6 tygodni. Jeszcze jakiś czas będę trzymał go na wzroście, bo chcę wypełnić całą szafę, a potem przestawiam na kwitnienie, myślę, że akurat w tych 6 tygodniach powinna się zamknąć faza wzrostu. Ale będę zamawiał na kwitnienie nawóz, to od razu kupię na następny raz coś na wzrost.

Najchętniej wziąłbym coś ze sklepu Hemp, bo już tam kupowałem, ale może być też inny.

Pozdrawiam,

Alibaba

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz coś po taniości, dobrego i przede wszystkim organicznego to kup ASTVIT. Albo w proszku albo w płynie. Nadaje się na wzrost i na kwitnienie, jako booster dorzucisz herbatę z bananów z popiołem i wymieciesz nie jeden sklepowy cudo eliksir. Za kilogram dasz z 11 zł o ile dobrze pamiętam. Dostępny w większości sklepów ogrodniczych. Do roztworu dobrze jest dodać odrobinę melasy szczególnie jak kwitnie. Możesz opcionalnie kupić Biopon Mikoryze.

Edited by gigit
Link to post
Share on other sites

Najbardziej bezobsługowy jest biotabs guerrilla :) tabletki w ziemie i po 4 tygodniach podlewasz raz nawozem raz wodą (najmniej zabawy w "chemika" co mnie osobiście odstrasza). Pod warunkiem regulacji ph - marketingowa papka na etykiecie twierdzi inaczej ale to ściema sprawdziłem i u mnie to wygląda tak:  odstana kranówka 7.2 po wlaniu nawozów 7.3 :) 

Link to post
Share on other sites

bo w biotabs nie potrzeba regulować ph, a co to za problem pomieszać ziemie z astvit i mikro, a po 4 tygodniach dodać do tego herbate z bananów? bo nie bardzo rozumiem. PK z biotabs tez trzeba napowietrzać i czekać chwile ... Poza tym w tym wypadku liczą się względy ekonomiczne...

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+