Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy growbox - ocena przed zakupem i montażem


pimpus

Recommended Posts

Witam wszystkich zgromadzonych i zainteresowanych. Będzie to mój pierwszy growbox, postanowiłem samemu coś zbudować ze względu na frajdę i zabawę, nie chciałem za bardzo iść na łatwiznę, może dzięki temu człowiek się czegoś więcej nauczy smiley_mini231.gif. Przed zakupem materiałów i skręcaniem wszystkiego proszę o zerknięcie czy wszystko dobrze jest zaplanowane, jeśli natomiast gdzieś popełniłem błąd proszę o zjeb** i poprawę, jakieś propozycje i sugestię zmian. Postaram się wszystko objaśnić i nakreślić.

Miejsce: Strych ogrzewany - temperatura pokojowa
Cel: Jak największe zbiory
Wymiary: Stara szafa (54 cm głębokość, 82 cm szerokość, 145 cm wysokość)
Oświetlenie: Lampa sodowa HPS-250W AUTOFLOWERING DUAL - (22000 LM) z odbłyśnikiem) - około 300 zł
Wentylacja: Mam dylemat jak to ugryźć, czy wystarczą 2x fander roxo hx 120 mm około 60 zł - dodatkowo do tego filtr węglowy
Doniczki: Czy na automaty starczą 7l? Fajne mają wymiary 20x20 cm

Cały box będzie albo pomalowany białą farbą lub obity mylarem lub kocem lecz bardziej jestem za malowaniem ponieważ raczej mylar/koc będzie dodatkowo ogrzewać box. Oczywiście do tego wszystkiego zakupie regulator obrotów - tak awaryjnie by było, wiatrak mieszający, nawilżacz powietrza, pH metr + EC metr, termometr,

Jeśli o czymś zapomniałem proszę o informację oraz porady 
badteeth.gif

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+