Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
grower.com.pl www.growbox.pl

Recommended Posts

Siema.

Mam w planach zakupienie pestek jak w temacie HB to HempBrothers jakby ktoś nie kojarzył.

Moje pytanie jest czysto techniczne. W opisie tej odmiany możemy przeczytać, że plon wynosi 300-450g/m2 

Ile to jest w przeliczeniu na roślinę? Jest ktoś w stanie powiedzieć? Bo zakładając, że w metrze kwadratowym zmieszczę 4 planty to jest około 75 - 112,5g/rośl, ale właśnie nie mam co do tego pewności i byłbym wdzięczny za wytłumaczenie jak to liczyć.

Możecie też dać znać co sądzicie o tej odmianie na outdoor.

Elka 😉 

Jeżeli producent podaje taka ilość to trzeba przyjąć że jest to maksymalna ilość jaką mogą dać rośliny, przy zapewnieniu im najlepszych warunków.

czesto producenci prowadzą testowe uprawy w hydro na mineralnych przy maksymalnej ilości watów, więc warto zaznaczyć że podana ilość jest teoretyczna ale z doświadczenia wiem że zawsze jest niższa.

Jeżeli podają taki wynik z M2 to czasami proszę się nie zdziwić że od tego trzeba odjąć -50% przy uprawach mineralnych a przy bio uprawie 70%.
No ale wiadomo że wynik zależy od tylu czynników, warunków ect 

bubblegum jest super odmiana której powinien spróbować każdy ogrodnik 

Czy w outdoorze czy indoor 

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+