Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Recommended Posts

12 godzin temu, zgREDex napisał:

@Maaac to zalezy co masz zamontowane w telefonie. Leica w Huaweiach radzi sobie bo sam uzywam wyłącznie telefonu. zdjecie bez pasków uzykasz gdy obiektyw nie bedzie skierowany na wprost źródła światła..wlicza się w to również odbicie promieni od scian boxa. @Maaac weź telefon i zrob fote od góry pod kątem ok.45-60° nad odbłyśnikiem skupiając ostrość na krzakach..efekt pomarańczowego odcieniu niwelujesz( nie całkowicie) trybem Portret jeżeli takowy posiadasz ew. w ustawieniach własnych RGB>Red Color>obniż wartosc do zadawalajacej cie + mozesz zmniejszyć kontrast (poglebia barwe). 

newcanvas_1574733055746.thumb.png.db7a4d38718f6c7a86283e2a311824d8.png

Ja nie ważne jak skieruje aparat, zawsze jest pizda... mam szajsunga więc może dlatego... Lub dlatego że mam białe sciany w boxie.

• Upvote 1

5 godzin temu, Maaac napisał:

Ja nie ważne jak skieruje aparat, zawsze jest pizda... mam szajsunga więc może dlatego... Lub dlatego że mam białe sciany w boxie.

A nie hermi ci roślin może coś nie tak z lampą masz i ci miga ?

• Like 1

petarda😅 nie hermi ci roślin' o kur#a hahahaha..moj idol. 

Bez obrazy ziom. wstrzeliles sie jak Ramos w 90' w finale LM z Atletico.

respect..

Edited by zgREDex

Lampa jest świeżynka 😄 poprzednie grow robiłem na lapie kupionej od roboli co wymieniali żarówki hps na led na ulicach 😄 i szło normalnie choć była bankowo w ch*j wypalona. Jak bym mieszał HPS z Ledem to może i by hermiło, przy takim zestawie nie ma prawa się teorytycznie nic stać w tym kierunku. 

Tak się zastanawiam nad zasilaczem, może nie sprawny czy coś, nigdy nic nie wiadomo sam podejrzewam u siebie lumateka ze na super lumen mi bardziej jakby miga żarówka.
U mnie roślinki niedługo zaczną dostawać samą wodę i powoli przygotowuje je do flusu.Powoli tez przygotowuję się do wysiana nowych genów na wiosenkę kochaną

Witajcie kilka fotek - pierwsza fotka  el.Alquimista.

large_org.theend.JPG.815f1ddc0d0690e5e4f0ad08f96a3dee.JPGlarge_Org.2.JPG.2f1e822bcc18118a42742a783037a4a3.JPGlarge_Org.1.JPG.2e1d09cc91895fd664e19f3429229c5a.JPG

• Like 1
  • Upvote 2

large.1639162083_koniec19_12_2019.JPG.61dfff563c97c875b7d2a5617f8d041f.JPG

Koniec uprawy eksperymentu naukowego na koniec nie miałem głowy i zapomniałem aparatu nowy box już zmontowałem nie długo będę startował można pamiętnik przenieść do zakończonych pozdrawiam.

Edited by Iskra
  • Upvote 3