Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Co możesz zrobić, jeśli marihuana spowoduje u Ciebie zbyt wysoki haj


Macky

Recommended Posts

Ja osobiście nie mogę ogldądać tv na mocnym haju. Kiedyś jak miałem taki ostre haje po trawie, to włączałem tv na jakieś discovery albo historię i po 5 minutach wyłączałem, bo przerażało mnie to co widziałem i o czym mówili. Filmowałem się za bardzo. Dla mnie najlepsza metoda to gorąca herbata i czekolada albo jakieś ciacha.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

Jest jeden lek który zadziała po około 15 min i stopniowo zniży haj i złego tripa, ten środek to lek  uspokajacy występujący przynajmniej w trzech odpowiednikach- Xanax [R], Afobam i Alpragen. Stosowany wielokrotnie, nie ma się co obawiać ze coś się stanie, nawet po alkoholu. Jest to również środek na kaca.
Co do akoholu to nie mogę się zgodzić, u mnie alkohol działa uspokajaco, zwłaszcza spożyty przed wystąpieniem dużego haju, ale zgodzę się ze odwracają uwagę gry wideo,zwłaszcza fifa, powoduje to ze umysł zapomina o haju a skupia się na rywalizacji. Myślę ze sex tez jest wyjściem.

Edytowane przez grasssprayder
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@grasssprayder 

kazdego doświadczenie jest inne.

chmiel jest z rodziny konopi wiec wspomaga uczucie relaksu, np chmiel inhalowany z marihuana daje pozytywny stan w umyśle i na ciele. W porównaniu piwo i ganja wypada ok — za to wódka + ganja już mniej. 

choc wiadomo ze ganja łagodzi skutki kaca i alkoholowego upojenia.

Przyczyna Bad tripa nie jest do końca trawka a skutek jej palenia, dla osób rozwijających się może spotęgować natłok myśli i rozwój. Czasami świadomość otwiera się szybko i zbyt wcześnie wtedy może pojawić się dezorientacja — czasem błędnie interpretowana, bowiem szybki rozwój umysłowy i duchowy zawsze daje gram niepewności, czasem ludzie nie rozumieją tego stanu i popadają w panikę — a bez mentora zapadają w różne stany. 
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uzmysłowiłaś mi właśnie dlaczego ze piwo jest jednak lepsze plus zioło. Do drugiej części Twojej wypowiedzi dodam ze skutkiem bad tripa będą tez doświadczenia z przeszłości, jeśli ktoś ma tendencje do zapadania w stany lekowe to zioło to spotęguje, ja np. nie mogę pozwolić sobie na dwa dni picia alkoholu bo kac może przejść w stan leku co jest ciężki do zniesienia, [ jest to o tyle pozytywne ze nie mogę zostać alkoholikiem ] dlatego mam problem z wyważeniem odpowiedniej dawki zioła żeby nie przegiąć, co wielokrotnie mi się zdarzało, wczoraj po przeczytaniu artykułów Vito, doszedłem do wniosku ze należny zmienić sposób przyjmowania np. w postaci nalewki, gdzie dozowanie może być bardziej wyważone. A może znasz inny, konkretny sposób ?

ps. drugi sposób to własna uprawa co pierwszy raz czynię z medycznymi odmianami o niższym THC i w organicznej uprawie.

Edytowane przez grasssprayder
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+