Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com bac-online.pl
Vito

HPS 2x600W | Trainwreck, Painkiller, Purple Kush, Blue Dream, Amnesia, AK 47, White Widow, Green Crack, Remedy, Blueberry

Recommended Posts

Nie było mnie przez parę dni i niektóre poparzyły się od odbłyśników. 

Puki co lecą na obniżonych mocach lamp do 250W.

Nie lubię takiej różnorodności w namiocie bo rosną jedna mniejsza druga większa, ale cóż mam takie nasiona to trzeba wykorzystać 🙂 

large.2000804813_1tydzienkwitnienie.jpglarge.1380759275_1tydzienkwitnienie2.jpg

• Upvote 4

sam niewiem, chyba puszczę wolno, najwyżej łamanie + wycinanie dolnych gałęzi z których i tak by było mało ze względu na ścisk. 

Blue Dream okazały się regularnymi konopiami, jedna męska już wycięta.

Niektóre z nich zostały połamane i powycinałem nierokujące dolne pędy.

Ten maluch to AK47

Poukładałem je stopniowo i lampy wiszą skośnie. Te wysokie to przeważnie genetyka sativy. Lampy ustawione na 250W do końca miesiąca. Czas świecenia skrócony o 30 minut.

large_ak47.jpglarge.supercropping.jpglarge.konopie.jpglarge.1394218350_konopie2.jpglarge.1147527003_konopiabluedreammska.jpg

• Like 1

Troszkę się powyciągały, ale będzie dobrze. Z własnego doświadczenia wiem że konopie nie lubią też mega intenstywnego swiatła szczególnie od lamp hps czasem lepiej rosły rośliny w rogu gdzie bylo mniej instesywne swiało odbite przez folie refreksyjną. W pierwszych tygodniach na sadzonki fajnie sprawdzają sie lampy LED a i pozniej nie stosuje odbłysników nie ma takiej fali ciepła która niszczy liście jak i swiatło bardziej się rozprasza ale to sprawdza się u mnie w groowroomie.

Wyciąga się głównie genetyka sativy, sporo łamań doszło i kolejne wycinki u dołu.

Widać że ten bank nasion także skupuje od różnych brederów nasiona, np. CBD Remedy rosną prawie identycznie, a AK47 w huj różnie 🙂 Jeden ten najmniejszy a najbardziej kwitnący to AK47 i jedna z tych dużych to też AK47... 

large.konopie.jpglarge.646626549_konopie3.jpglarge.643512739_konopie2.jpg

• Like 1
  • Upvote 1

Vito czemu nie dałeś na początek MH?

Mam też mix roślin, z naciskiem na Sativa też zależało mi na krótkim VEG i też daje organiczne nawozy (co prawda biotabs) ale ziemię mam BAC :) ale...nie pozwalam roślinom na takie wyciąganie, i Ty stary wyjadacz zapominasz o super croppingu?

4 minuty temu, bortek napisał:

Pisze że łamał. 

Bortku...faktycznie pisze, co zresztą widać, ale łamiemy zwykle jak roślina zaczyna dotykać źródła światła, w tym wypadku pytałem czemu tak doświadczony hodowca nie miażdżył łodyg...by wstrzymać ich pęd do światła.