Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

FURIATKA ATAKUJE I: ZEMSTA ZGREDA / Indoor / HPS 150W Philips Master Son-T-Pia Plus + LED Full Spectrum 120W ]6 T/ Box 60x60 / 0.36m2 / Auto Amnesia XXL Femi /Royal Crematic AutoFemi / Auto AK Passion XL Femi / Auto AK47 XXL Femi / Auto Purple XXXL ² Femi


Recommended Posts

Dzien 80/60 "flo".

Z tego Purpla nic nie bedzie...jedynie na maslo mozna go dodać. Dzis zacząłem rozbierać boxa.. gruntowne czyszczenie, przegląd stanu sprzętu.. powoli powstaje lista rzeczy potrzebnych do następnego growa. W niedzielę jak sie nic nie zmieni..to game over.

 

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

Purple jutro do kasacji. Nic go nie rusza. 

Po ok.2 tygodniach curingu: temp.20°C/ 50% wilgotności sytuacja jest taka..

Amnesia XXL 10/10 ...no kozaka besztanko...jasna zieleń pokryta białym meszkiem,zapach starego dobrego squna,smak cytryna z sosna,moc- kilku odpadło przy pierwszym lolku..kazdy wychwala walory.. mistrzostwo. Topy po ściśnięciu kruszą sie pieknie. Z małego topa wychodzi x2..x3 staffu po zmieleniu.. pelny mlynek u kiffu dużo się obsypuje do komory.

Royal Creamatic..4/10.Mega zawód.. topy ladne pulchne z tysiącami rudych wloskow ale po zmieleniu szalu nie ma delikatnie mówiąc. Aromat i smak: tragedia.. no kur#a wolałbym z żulem popki bez filtra jarac w deszczowy dzień. Karmel? zapomnijcie. 

AK47 XXL...w piątek będę dopiero próbował.

 

Można zamknąć w pizdziec temat. 

Amen

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

   @ichikaru no żeś sie wpasowal idealnie ziom. Dzis z ciekawości skręciłem blanta z RC i szok..calkowicie inne palenie. Przypuszczałem ze moze więcej czasu potr$bowac ale asekuracyjnie nasaczylem wacik aromatem do ciast: migdałowym i podwiesilem go pod pokrywką na 24h.. wilgotność z 41% podskoczyła do 53% lekko nawilżając topy. Ale panowie co my tu teraz mamy😁..palonko slodziutkie w smaku..z aromatem migdałów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

33 minuty temu, zgREDex napisał:

   @ichikaru no żeś sie wpasowal idealnie ziom. Dzis z ciekawości skręciłem blanta z RC i szok..calkowicie inne palenie. Przypuszczałem ze moze więcej czasu potr$bowac ale asekuracyjnie nasaczylem wacik aromatem do ciast: migdałowym i podwiesilem go pod pokrywką na 24h.. wilgotność z 41% podskoczyła do 53% lekko nawilżając topy. Ale panowie co my tu teraz mamy😁..palonko slodziutkie w smaku..z aromatem migdałów. 

Ja tam wole smak terpenow a nie jakiegos  aromatu, to chyba o to w tym wszystkim chodzi 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+