Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

FURIATKA ATAKUJE I: ZEMSTA ZGREDA / Indoor / HPS 150W Philips Master Son-T-Pia Plus + LED Full Spectrum 120W ]6 T/ Box 60x60 / 0.36m2 / Auto Amnesia XXL Femi /Royal Crematic AutoFemi / Auto AK Passion XL Femi / Auto AK47 XXL Femi / Auto Purple XXXL ² Femi


Recommended Posts

Dnia 21.08.2019 o 12:26, zgREDex napisał:

 

Nikt? Nic? Nawet zwykłe "spierdal## pogrzebac na forum" 😂😂😂 

Z aktualnosci.. doszła ostatnia paczka: odbłyśnik Airontek Long Gloss, CFL Cultilita 150W/8000lu na flo,maty CO2, drut ogrodniczy powlekany.

Łączna moc oświetlenia to ok. 33-33.500 lumenow[25000-4000k + 8000-2700k] na wymagane/optymalne 18000lu. Przeglądając fotorelacje na forach, nie powiem ale liczę na ta CFL'ke😁

Mam nadzieje ze cos sie ruszy w temacie..bo ani porad,ani uwag...czy pieprzy gosciu głupoty a może wszystko jest ok. zapraszam 🤘

IMG_20190822_134626.jpg

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Skąd ty masz tego Led'a 120W? 26 tyś lm ze 120w, a te diody wyglądają na smd, na aliexpress jej nie kupiłeś czasem? 😄. Podeślij link jak możesz 🙂 Nie wiem czy nie obrócił bym jej bokiem, bo teraz świeci głównie po ścianach. Dlaczego nie kupiłeś HPS 150W, zamiast tych 2 żarówek?, wyszło by taniej i lepiej.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Miś napisał:

Skąd ty masz tego Led'a 120W? 26 tyś lm ze 120w

Też mnie ten led zastanawia. Szczególnie te 26000 lumenów. Co to kurna za potwór by musiał być? Ponad 200 lumenów z wata. Lepiej jak citizeny clu 🙂 Chyba sprzedawca się zagalopował trochę wymyślając cpecyfikację 🙂

6 godzin temu, zgREDex napisał:

Nikt? Nic? Nawet zwykłe "spierdal## pogrzebac na forum" 😂😂😂 

 

 

No noe ma co pisać za bardzo, bo nie ma siędo czego przyczepić. Wygląda na początku jak setki innych początków growóch. Uwierz, jak by było coś źle to już by ci ktośto wypomniał.

Alga mic jest spoko. Miałem. Polecam.

Air poty też ok. Nie miałem ale widziałem w growach i ludzie ogólnie zadowoleni. Chyba się nie spotkałem z negatywną oponią.

Keramzyt na dno nie potrzebny według mnie. Ani nie pomoże ani nie zaszkodzi.

 

Edytowane przez Rysiu
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 godzin temu, Miś napisał:

Skąd ty masz tego Led'a 120W? 26 tyś lm ze 120w, a te diody wyglądają na smd, na aliexpress jej nie kupiłeś czasem? 😄. Podeślij link jak możesz 🙂 Nie wiem czy nie obrócił bym jej bokiem, bo teraz świeci głównie po ścianach. Dlaczego nie kupiłeś HPS 150W, zamiast tych 2 żarówek?, wyszło by taniej i lepiej.

@Miś

..LED zrobila prywatna niemiecka firma zajmujaca sie elektrotechnika. Calego neta obszukalem i wychodzi mi ze nawet przy najlepszych smd'kach 130lu/1W to ciężka sprawa by byla osiagnac granice 20000lu.

LED bedzie bokiem pod odblysnikiem..zejde z nocki zaczne weekend to sobie na spokojnie usiade przy boxie.

HPS 150W jak najbardziej kupie w niedalekiej przyszłości gdyz LED pożyczony jest od ziomeczka co w tym roku outdoora robi..wypytam sie go o tego LEDa dokładniej jak wroci z niemiec. 

Aliexpress to ta strona z chinskimi podróbkami chinskich podrobek?😅 Nieużywam😆

 

@Rysiu dzieki wielkie. Krotko, zwięźle i w temacie. Alga mic juz dodana do koszyka. Piekne Og Kushe.

 

@Stary czlowiek i moze outdoorowcy niech sobie siedza w lasach 😂 i uważają na dziki hahaha. 

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Mija 5 dzien.

..wkacu wieczor😄 ostatnie pietro w bloku i mieszkanie od południa daja sie we znaki.. ciągła walka z temp. naszczescie wentyl ma jeszcze troche zapasu..(photo obecnie i temp.max dzis oraz temp.roslin i ostatnia ziemi bezpośrednio pod lampa.

 

 

IMG_20190825_203127.jpg

IMG_20190825_203159.jpg

IMG_20190825_203635.jpg

IMG_20190825_203625.jpg

IMG_20190825_203817.jpg

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+