Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dziwne plamki na liściach - POMOCY!!


K0R1N

Recommended Posts

Śpieszmy na ratunek moim pomidorkom!!

Coś dziwnego stało się od tygodnia z moja kobietą, na liściach dostałą plamki przeźroczyste, trochę mnie to niepokoii.
Cały stan pokazany na fotach, Ziarno wsadziłem 26 kwietnia by wykiełkowało. Ogólnie nie mam sprzętu, raz przesadziłem z doniczki do wiadra, i tak stoi przy oknie a czasem na balkonie - już rzadziej bo nabrała rozmiarów.
Od półtora tyg 2 razy podlałem z biochumusem, może to być problemem? Ziemię mam Kronen uniswersalna z nawilżaczem.

Jakieś pomysły na to?
AK-47 automat

Jestem amatorem i to konkretnym w temacie.

Pozdro.

IMG_1722.JPG

IMG_1723.JPG

IMG_1724.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

najtaniej to chyba jakies wyciagi homemade z czosnku, cebuli itd. duzo przepisow na nie jest w necie ale nie wiem jak sa skuteczne na przedziorka bo nie stosowalem osobiscie,

ostatnio uzywalem "Sanium Przędziorki" i sprawdzil sie bdb ale kosztuje okolo 25zl, z tanszych to "Karate Zeon" za okolo 7zl

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nabyłem dziś biochron, podobno polecane u mnie na mieście i działa faktycznie. zobaczymy co się stanie za tydzień - dwa (to jedyne co mieli na miejscu), całe 11,50.
Dzieki za pomoc i nakierowanie na temat co i jak.
Masz jeszcze jakieś uwagi by rzeżucha była lepszą, zdrowszą?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+