Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL
Sign in to follow this  
BushmanFyah

Jasny kolor lisci, w czym problem?

Recommended Posts

Witam, dopiero co zaczynam przygode z growingiem wiec tez stad to pytanie.. Rosliny maja z tydzien/dwa tygodnie max ale dziwi mnie troche kolor lisci... czyzby zbyt czesto podlewalem? 

Rowniez zastanawia mnie to czemu roslina stoi w miejscu juz od jakiegos czasu nic a nic nie rosnie... 

Automaty to sa, ocencie sami jak to wyglada i prosze o dobre wskazowki, Bless.

plam.jpg

Jak podasz więcej informacji i zrobisz zdjęcie pod normalnym światłem pewnie będzie łatwiej coś powiedzieć.

600W LED + Coca Coir do tego wiatraczek polaczony z filtrem + prypinany wiatrak w srodku namiotu. Cos czuje ze za mocno podlalem, moze nie podlewac teraz przez 2 dni by sie zregenerowaly troche? 

IMG_3698.JPG

IMG_3699.JPG

IMG_3700.JPG

Jak na moje oko to wyglądają całkiem normalnie

• Thanks 1

Uff jak dobrze! A juz sie balem ze cos zle zrobilem ? Czyli nadal regularnie podlewac czy lepiej czekac az ziemia troche wyschnie i wtedy woda podlac? Bo tak to raz dziennie z rana podlewalem ?

Mam jeszcze jedno pytanko... Co do nawozow to wystaczy mi jedynie to - Ebay link. ?? 

Roslinki maja juz 2 tygodnie wiec moge zakupic i zaczac podlewac krzaczki tym oto nawozem? 

Już załatwiłem nawóz i jutro go odbieram, trochę się martwię ze naprawdę przelałem roślinki bo dolne listki się żółte zrobiły wiec nie podlewalem ich by znów ziemia trochę wyschła i jutro myśle ze podleje już nawozem by je trochę wzmocnić i może tego im właśnie tez brakuje?? 

Pozdrowki! IMG_3729.thumb.JPG.77411b31714cf593d7963a8e0016835d.JPG

IMG_3731.JPG

IMG_3732.JPG

IMG_3733.JPG

IMG_3735.JPG

IMG_3736.JPG

Te dolne listki często żółkną i odpadają. Nie ma czym się przejmować.

• Thanks 1

Dzieki wielkie za pozytywna odpowiedz! Dzis odebralem nawoz w plynie wiec podleje je dzis.. 250ml wody na jedna roslinke w tym wymiarze to spoko? 

Mysle ze jeszcze z pare dni, max tydzien i zaczna wypuszczac liscie. 

Mam nadzieje ze nie mecze banalnymi pytaniami ale jestem total nie zielony w tym ? Powoli do przodu! 

Nie dawaj żadnych nawozów. Ciul wie jaka ziemia, ile czego ma, a nawet jak by był to najsłabszy mix nawozowy to roślina jest za mała.

Kontroluj tylko wilgotność, nie przelewaj, nie przesuszaj i będzie malina.

Już minął miesiąc od posadzenia roślinek i lipa nadal nic z tych automatów wydaje mi się ze juz dawno powinny być większe, mam 2 klony które chyba wsadzę tam zamiast tych automatów bo klony po 2 tygodniach o wiele większe i już ładny busz się robi.. oceńcie sami i dajcie znać co myślicie.

IMG_3760.JPG

IMG_3758.JPG

IMG_3759.JPG

Ktoś cos pomoże? Bo już nie wiem co robić, kumpel mówi ze raczej już z nimi lipa i nie urosną, jak tak do nich zaglądam z dnia na dzien to widzę jakiś mały progres no ale to już miesiąc a one jednak malutkie.