Skocz do zawartości
thc-thc

grower

liście złamane w pół


sm0keweed

Recommended Posts

Czołem growerzy. Mam problem z automatem, ma on 4 pietra i na drugim piętrze liście w połowie, wyginają się w pół. Tworzą kat 90 stopni. Mam tylko 3 liscie takie i jeden na najwyższym piętrze. Łamia się tak ku dołu. Wyczytałem, że może to być przelanie, przesuszanie lub za mała doniczka. Doniczka ma jakieś 20cmx20cm. To jest automat ak-47 na outdoorze. Na pewno nie jest przelany, a z przesuszeniem pewności nie mam, ziemię ma mokrą u góry i wczoraj podlewałem. Już kilka dni temperatura to jakieś 35st w cieniu, więc to może od tego. Oglądałem zdjęcia w google z oklapniętymi liściami marihuany, ale nie wyglądają tak jak ja mam. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Już wrzucam. Widzę, że to przenawożenie. Podlałem ją ostatni raz w poniedziałek. Na obecną chwilę wygląda tak, zdjęcia z dzisiaj. Szkoda trochę bo najniższe piętro zżółkło i pewnie liście odpadną. Podlałem 700 mil samej wody. Rozrobiony już nawóz z wodą, którym podlałem wcześniej rozrobiłem jeszcze raz 1:3 z wodą. Przepłukać wodą doniczkę czy nie ruszać i podlać nawozem znów za tydzień? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żółte liście to norma przy tej wysokości plancie. Roślina przekazuje chlorofil -----> wyżej.

Ja na twoim miejscu poczekałbym z podlewaniem kilka dni, podlał wodą i przy kolejnym podlaniu nawóz, ale nie wiem jaka u ciebie temp. bo jak ostatnio dochodzi do 30 w cieniu to woda uchodzi z tej ziemi jak zapasy z magicznego pudełka podczas festiwali czy świąt. 

Z tym, że nigdy nie zostawiałem rozrobionej mieszanki aby ją później znowu mieszać z wodą ? raz, że dokładnie odmierzasz dawkę, a dwa, że kiedy nawóz jest w wodzie to związki zaczynają szaleć jeżeli wiesz co mam na myśli ? 

Edytowane przez zielarz123
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+