Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
bortek

Led Cob 500W/Sticky Fingers na Biotabs

Recommended Posts

No też sie troche wkur****m jeszcze czekam jak sie rozwinie sytuacja ale raczej mus. I chyba nastepny grow na nowej budzie zas przeprowadzka ale tam juz pojdzie wiecej namiotow zobaczymy co i jak czes juz mam wysadzone. 

A co do wagi na Biotabs'ach to niestety jest dużo mniejsza, dlatego ja się przesiadłem na BAC'a. Nawet na Atami podstawowym zestawie osiąga się dużo lepsze wyniki. Coś za coś... organiczne vs mineralne. Aczkolwiek już wiele firm robi serie organiczne więc biotabsy już nie są jedyni na rynku organiki, i pytanie czy na innej organice też topy będą takie lekkie ? Trzeba by sprawdzić ale to już nie ja 🙂 

No zobaczymy jak to wyjdzie. Najwyzej nastepny pojdzie czes biotabs czesc mineralne. AN wypuscil Bigbud organic i Budcandy organic na ebay mozna zlapac. Mam nadzieje ze ze 300 suchego bedzie

• Upvote 1

Siemanko fotki z dzisiaj jutro ostatni dzien 8mego tyg. kwitnienia i 66chyba od przelaczenie. Na dwoch z tylu wyjebalo foxtaile ch*j wie czemu chyba lampa za nisko za bardzo sie wyciagnely. Kombinuje jak tu je przetrzymac jeszcze tydz. Jak nic nie wymysle to dzis jutro kosa

IMG_20190907_071933.jpg

IMG_20190907_071949.jpg

IMG_20190907_071246.jpg

IMG_20190907_071911.jpg

IMG_20190907_071920.jpg

• Upvote 3

Ładnie roślinki jeszcze troszkę im brakuje, kiedyś też muszę z testować bio tabsy

A wiec juz po wszystkim temat skasowany wyszlo mokrego 1315 i dwie reklamowki popcornu i lisci  z trymu jutro robie hasz mam juz pare reklamowek resztek. Nie ma co porownywac materialu na biotabsach od mineralnych jak i pod wzgledem nabicia topow i wielkosci jedynie ze zapach wydaje mi sie bardziej intensywny. Mysle ze 250 suchego bedzie. 

IMG_20190907_173129.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Ładnie ładnie.

Co do zapachu. Ja jak ostatnio trymowałem phantom og, który rósł na advanced nutrients, to miał tak intensywny zapach, że aż.w nos drażniło i oczy lekko szczypały i łzawiły. Nigdy żadna odmiana które miałem nie miała tak intensywnego zapachu. 

Te ladnie pachną, czasami niektore rosliny mi dziwnie jebaly po scince jak szczyny.tak czy tak nastepny grow poleci przynajmniej czesc roslin na mineralnych remo nutrients zobaczymy co to za nawozy