Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl

Recommended Posts

Posted (edited)

Czytalem bardzo duzo o ledach i powiem ci szczerze ze sie na nie nakrecilem. W domu mam caly czas cieplo wiec problemu z niska temp nie bedzie. Bardzo wazna sprawa jest zeby bylo cicho mam chora sasiadke jak zagoni to zawina sprzet który kurw.. nie jest tani i mandat :/. To moj pierwszy box wydaje mi sie ze z motyka na slonce sie wybralem Xd. Zamowilem 150x150x200 jednak nie wiem czy go nie wymienie na 60x60x160 (chciałem wysokosc 120 ale moze byc za niski). Wystarczyla by mi 1 ta lampa  https://www.mars-hydro.com/led-grow-light/mars-cree-cob-led-grow-light

Jak mial bys czas to rzucił bys okiem na sprzet czy wystarczy do tego malego boxa (wentylacja jest wieksza z mysla na powiekszenie boxa)

WiFi inteligentne gniazdo listwy zasilającej głos zegar sterujący

Przwod wentylacyjny.                            

CICHY WENTYLATOR KANAŁOWY Z KABLEM - PROFAN TT, fi125mm, 2-BIEGI 220/280m3/h, 23/37W

WENTYLATOR Z KLIPSEM CORNWALL ELECTRONICS, 230V, 15W, DWU-BIEGOWY, fi19cm, h35cm, mieszający

FILTR WĘGLOWY PLASTIKOWY CAN-ORIGINAL, KOŁNIERZ 100mm, 150-200m3/h, L45/W14.5cm,                          

Edited by Fakundo9891
Ps. Potrzebny mi box na 4 max 5 panien. Wzialem tego duzego boxa z mysla na wieksze odmiany out. Jednak laczylo sie to z duzo wieksza inwestucja jak zakladalem.

Posted (edited)

Weź 80x80x160. Ten LED wystarczy. 

Wziąłeś wentylator na 125mm a filtr na 100mm - potrzebna będzie redukcja.

Filtr jest za słaby do tego wentylatora. Nawet jeśli puścisz go na pierwszym biegu. Celuj w jakieś 250-300m³.

Edited by Nowy84

Posted (edited)

Czy te firmy artefaktow co podalem sa dobre? Aha i potrzebowal bym wentylator wdmuchujacy? Czytalem ze w tym boxie co napisalem nie jest potrzebny ze grawitacja bedzie odpowiedzialna za swierze powietrze. 

Znalazlem taki filtr ogolnie czytalem ze podobno z can sa bardzo dobre filtry. Nie wiesz jak jest aktualnie? 

https://www.hemp.pl/produkt/wfcan-lite-470m3h-plast--kolnierz-125mm

Edited by Fakundo9891
Dalem troche wiekszy filtr niz napisales czy to nie bedzie przeszkadzalo w niczym?

Znalazlem jeszcze cos takiego 
https://s.click.aliexpress.com/e/qKOtA7g7D

Boje sie troche ze na pierwszy raz moge obsrac zbroje i przelac swoje kobitki czy za duzo nawozow dac. Wie ktos moze czy takie cos dziala podobno roslina sama sobie pobiera wode tyle ile potrzebuje czyli defacto nie ma mozliwosci przelania jej czy przesuszenia i jest bardzo tania alternatywa automatycznego nawadniania pytanie tylko czy to dziala.

Założysz fotorelke to Cię ludzie poprowadzą .

Kup zestaw startowy biotabs, trzymaj się instrukcji i nie ma opcji żeby dać czegoś za dużo. Świetna sprawa i będziesz miał świetny organiczny weed. Co do podlewania jak masz hajs kup autopoty i problem z podlewaniem odpada. Tak działa to. Jaki box? Ile w planie roślin? Auto/sezony? Pozdro