Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Posted (edited)

grow micro and bloom od advanced nutrients one sa z technologa ph perfect, mi zajbeiscie rosnie polecam

ja bym nie brał c+ jak to pierwszy grow ,raczej light mixy skoro juz bierzesz pod namysł mineralne ?

do tego biotabsy i niczym sie nie przejmujesz samo dziala kiedy ma dzialac i ph tezreguluje

• Downvote 1

Posted (edited)

Ziemia Plagron Royal Mix, nadaje się do siewek i dorosłych, widziałam super planty na biobizz Light Mix, Canna ma dobra ziemię. Nie kupuj zbyt bogatej mieszanki do siewek bo je spalisz. I nie kupuj ziemi z marketu, bo jeszcze wprowadzisz jakieś robactwo do boxa.

Nawozy, nie cuduj z nieznanymi firmami. Najlepiej coś sprawdzonego, masz na forum tyle relacji na różnych nawozach. Do wyboru do koloru ?

chcesz grow na nawozach bio czy mineralnych??

Bio to na przykład biobizz, biotabs, Green House  na linie bio, Canna, Plagron 

Mineralne : Canna, Green House, Plagron 

Edited by Triskele
  • Like 1

2 godziny temu, Triskele napisał:

Ziemia Plagron Royal Mix, nadaje się do siewek i dorosłych, widziałam super planty na biobizz Light Mix, Canna ma dobra ziemię. Nie kupuj zbyt bogatej mieszanki do siewek bo je spalisz. I nie kupuj ziemi z marketu, bo jeszcze wprowadzisz jakieś robactwo do boxa.

Nawozy, nie cuduj z nieznanymi firmami. Najlepiej coś sprawdzonego, masz na forum tyle relacji na różnych nawozach. Do wyboru do koloru ?

chcesz grow na nawozach bio czy mineralnych??

Bio to na przykład biobizz, biotabs, Green House  na linie bio, Canna, Plagron 

Mineralne : Canna, Green House, Plagron 

Zależy mi na smaku wielkośći plonu a także aromacie, jakie poleciłbyś?

Posted (edited)

" poleciła "

Smak będzie super po nawozach organicznych, super extra plon po nawozach mineralnych ?

sporo ludzi sie ze mna zgodzi, ze biobizz sie nada 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-starter-pack-nawozow-i-boosterow-biobizz-7365119401?reco_id=73945f2f-588c-11e9-818d-b8ca3a69c730&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020

osobiście jestem bardzo zadowolona z GHS, bardzo wydajne, masz je i bio i mineralne. 

https://shop.greenhousefeeding.com

W myśl powiedzenia, każda ptaszka swój ogonek chwali ?

Edited by Triskele
  • Like 1

Obojętnie które kupisz. Na ten kup jedne na drugi grow kup inne i porównaj, które uznasz za lepsze.

Posted (edited)

mam 3 nasionka pytanie czy każde wykiełkuje i własnie pytam się kogoś kto się na tym zną bo taki nowicjusz jak ja to może tylko popatrzec ;D

tak samo w przypadku nawozów ;d

Edited by NowicjuszPatrycjusz3