Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Special Kush #1 Nawóz + Ziemia - Potrzebuje pomocy


NowicjuszPatrycjusz3

Recommended Posts

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziemia Plagron Royal Mix, nadaje się do siewek i dorosłych, widziałam super planty na biobizz Light Mix, Canna ma dobra ziemię. Nie kupuj zbyt bogatej mieszanki do siewek bo je spalisz. I nie kupuj ziemi z marketu, bo jeszcze wprowadzisz jakieś robactwo do boxa.

Nawozy, nie cuduj z nieznanymi firmami. Najlepiej coś sprawdzonego, masz na forum tyle relacji na różnych nawozach. Do wyboru do koloru ?

chcesz grow na nawozach bio czy mineralnych??

Bio to na przykład biobizz, biotabs, Green House  na linie bio, Canna, Plagron 

Mineralne : Canna, Green House, Plagron 

 

Edytowane przez Triskele
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Triskele napisał:

Ziemia Plagron Royal Mix, nadaje się do siewek i dorosłych, widziałam super planty na biobizz Light Mix, Canna ma dobra ziemię. Nie kupuj zbyt bogatej mieszanki do siewek bo je spalisz. I nie kupuj ziemi z marketu, bo jeszcze wprowadzisz jakieś robactwo do boxa.

Nawozy, nie cuduj z nieznanymi firmami. Najlepiej coś sprawdzonego, masz na forum tyle relacji na różnych nawozach. Do wyboru do koloru ?

chcesz grow na nawozach bio czy mineralnych??

Bio to na przykład biobizz, biotabs, Green House  na linie bio, Canna, Plagron 

Mineralne : Canna, Green House, Plagron 

 

Zależy mi na smaku wielkośći plonu a także aromacie, jakie poleciłbyś?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

" poleciła "

Smak będzie super po nawozach organicznych, super extra plon po nawozach mineralnych ?

sporo ludzi sie ze mna zgodzi, ze biobizz sie nada 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-starter-pack-nawozow-i-boosterow-biobizz-7365119401?reco_id=73945f2f-588c-11e9-818d-b8ca3a69c730&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020

osobiście jestem bardzo zadowolona z GHS, bardzo wydajne, masz je i bio i mineralne. 

https://shop.greenhousefeeding.com

W myśl powiedzenia, każda ptaszka swój ogonek chwali ?

Edytowane przez Triskele
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+