Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

Okej bardzo się  cieszę ? dobrze wiedzieć to mój pierwszy raz w szafie i nie wiedziałem ile dać i co będzie z tych roślin czy lampa podoła itp ale następnym razem chce wsadzic auto white Russian I też robić na jedną roślinę?  Ogólnie po zmianie mieszkania zamierzam zmienić szafe na większą. Doniczki mam 13l normalne okrągłe,  porobilem otwory żeby powietrze dostawalo się do środka,(od początku) ziemię mam zwykła ogrodnicza z włóknem albo torfem kokosowym wymieszana. Dziekuje za pomoc i info. pozdrawiam! 

Edytowane przez Bartku
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O no to lepiej bo zaoszczedze miejsca sporo bo te są duże,  a co myślisz o podłużnych doniczkach?

Na jedną roślinę tego sroga w tym małym boxie o to mi chodziło,  bo Northern jest dość duża roślina i teraz ma mało miejsca ale jak wsadze mniejszą to czy dawać dwie czy tylko jedna. (wiem że to jeszcze nie pora myśleć o tym bo tu jeszcze nie skończyłem). 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kwadratowe owszem, łatwiej ustawisz w boxie.

Duże doniczki to tylko dodatkowy koszt ( ziemia ) i problem z podlewaniem ( musisz więcej wody lać, dłużej przesychaja )

Northen Lights to indica, indica jest niska chyba nie miałeś jeszcze jakieś sativy ? indoor do 2 m  

Jeśli planujesz jedna roślinę i np SCROG to poszukaj sobie jakąś fajną sativa. Ale wtedy 11l doniczka jest za mała, no i długi veg.

Takie :

air_pot_square_big.jpg

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziękuję za informacje poszukam sobie takich doniczek. To prawda myślę że będzie łatwiej, dałem duże bo jakoś czytałem kiedyś że lepszy i większy korzen będzie,  a co za tym idzie to wiemy. Tyle że teraz widzę że to błąd w ogóle że są za wysokie na tego boksa no i z tą woda długo trzeba czekać na wyschniecie(tak jak mowisz"")  a przez to nie mogę podawać pokarmu zbyt wiele ? jutro dodam jedzonka a w niedziele albo w pon po pracy dodam nowe zdjecia:)  pozdrawiam! 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 godzin temu, Dzik napisał:

nie obawiacie się że światło będzie przenikać do 

 Od początku mojej przygody z marihuaną mam tego typu doniczki i nie narzekam. Kolega może sobie kupić innego typu Air poty, np :

4920-air-max-square-pot-7-liters.jpg.a69ee866917e704e236b387663dbc217.jpg

I problem dochodzacego światła rozwiązany:) 

Edytowane przez Triskele
  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie rosną, masz się z czego cieszyć:) 

Jak tak sobie patrzę na Twój box, to widzę pięknego scroga z jednej rośliny, np Durban Poison albo Purple Kush, miałbyś taki sam zbiór co z tych dwóch a może i więcej. Masz na forum dwa scrogi,  jest co ma @gigit i jest mój z Bruce Banner, każde z nas robi scroga ciut inaczej. Zobacz jak pięknie topy są na tym samym poziomie, światło wszędzie dochodzi, masz super cyrkulację powietrza pomiędzy roślinami.

Tobie też życzę miłego weekendu.

Edytowane przez Triskele
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+