Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

8 godzin temu, Dzik napisał:

purpurowo jak na zakrapianym leanem teledysku ?

pasiaki pewnie nadal na liściach?

nie zrobiłeś rozpiski dotyczącej zestawu uprawowej jak o to się prosi w regulaminie

Do twarzy im w różowym:)

Jak panny rosną to znaczy, że wszystko w porządku, nie są zablokowane. 

Jeśli możesz wrzuć mniej różowe zdjęcie, kobieca ciekawość, ciekawe czy te żółte przebarwienia znikają z liści.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, Dzik napisał:

purpurowo jak na zakrapianym leanem teledysku ?

pasiaki pewnie nadal na liściach?

nie zrobiłeś rozpiski dotyczącej zestawu uprawowej jak o to się prosi w regulaminie. 

Tak widać to dalej, ale nie mogę dać jej więcej teraz.  Rozpiski nie wiem do końca o czym mowa ale spr po pracy o co chodzi i to poprawię. 

Edytowane przez Bartku
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Min 19dzien flo.  Tak jak mówiłem dodaje zdjęcia z dziś ten kwiat który miał niedobory wygląda dużo lepiej ale teraz muszę porządnie przesuszyc ziemię u niego nie ma błota etc ale ma dość wilgotno. I myślę że te jaśniejsze szczyty to od tego,  bo pasiak (zmiany na lisciach) jak to nazwał kolega wyżej zaczynaja znikać.  

IMG_20190319_182630.jpg

IMG_20190319_182621.jpg

IMG_20190319_182551.jpg

IMG_20190319_182456.jpg

IMG_20190319_182406.jpg

IMG_20190319_182234.jpg

IMG_20190319_182214_HHT.jpg

Edytowane przez Bartku
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szczyty z kwiatami zawsze sa jasniejsze. Masz piekne rosliny, bez paniki.

Pierwszy znak, że indukuja to jaśniejsze szczyty, kiedy ledwo widać pierwsze preflowery.

Jakie masz doniczki ? jeśli nie masz jeszcze to kup airpoty albo teraz modne z materialu.  Korzenie marihuany potrzebują tlen atmosferyczny, w airpotach ziemia szybciej przesycha.

A na przyszłość, masz dość mały box, polecam SCROG na jedna roślinę. Będziesz miał zbiór jak z dwóch. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+