Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

Dokładnie o to chodzi,  droga sprawa.  narazie chce sie podszkolić na auto myślę że są łatwiejsze na pierwsze kilka  razy:) zauważyłem dziś takie zmiany na liściach jednej rośliny (była przeplukana,  bo troszkę przesadziłem z nawozem na wegu,  i jeszcze jej nic nie dałem do jedzenia od tygodnia bo czuje ze ma jeszcze wilgotno) i nie wiem czy to to czy padnie ale rośnie szybko 

 

IMG_20190314_180015.jpg

IMG_20190314_180039.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja wole podlewać mniejszą ilością wody, jak podlewasz się dużą ilością wody a rośliny wykazują niedobory trzeba czekać wieczność zanim doniczki podeschna. 

Na moje oko są głodne. Azot lub magnez.

Wbrew pozorom automaty nie są łatwiejsze. Jeśli coś zrobisz źle z roślina na vegu nie przedłużysz fazy wegatywnej żeby naprawić błąd. A fotoperiod daje większy margines błędu, przynajmniej na vegu, no masz więcej możliwości treningu, i nie musisz się spieszyć. 

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Starałem się robić dokładnie tak mniej a częściej ale musiałem pojechać ktoś się opiekował w sumie okej ale myślę że kilka kropli za dużo nawozu i musiałem przelać ziemię po powrocie,  a przez Włókno kokosowe schnie długo. Ale myślę że już okej i dam jej dziś trochę jedzonka  ? dziękuję za info pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,  dziś po pracy sprawdzę bez lampy i wrzucę zdjęcia liścia czy jest lepiej czy nie.  Ale po na karmieniu poszła do góry widać że była głodna,  zdjęcie z wczoraj dzień po karmieniu. 

IMG_20190315_184251.jpg

Edytowane przez Bartku
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+