Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 100W | Northern light auto x2 Led full spectrum


Recommended Posts

 Nazwa nasion i producenta: 

Northern light Af/RQS
Rodzaj i moc lamp: 

Lampa led full spectrum 100w
Fotoperiod (czas świecenia): 

22/2    20/4
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: 

Growbox 50*50*120
Rodzaj podłoża i wielkość donic: 

Ziemia zwykła ogrodnicza z włóknem kokosowym+kramzyt na górę/donice 13l

Nawozy: 

Terra grow - weg

Terra bloom- flo 


Wentylacja, przepustowość (m3/h): 

Wyciagajacy 100mm 260m3/h 
Dodatkowe informacje:

Wiatrak mieszkający "samojebka"

 

Witam wszystkich jestem nowy na Trawka org.  Zacząłem w tym roku przygodę ze swoim pierwszym Growbox'em.  Ogólnie wszystko wydaje się być wporzadku,  ale rośliny idą dość mocna w górę a mi kończy się miejsce( rośliny od początku marca zaczęły kwitnac i myślałem że nie będą wciąż tak samo rosły w górę)  ? box ma wymiary 50*50*120.  Potrzebuję rady co mogę zrobić żeby je położyć czytałem o zaginaniu/łamaniu łodygi ale wydaje mi się to dość stresujące dla rośliny i wolał bym tego uniknąć.  

Wszystko mam rozpisane w zeszycie co gdzie kiedy i jak. Mam również zdjęcia od początku do wczoraj.(mieszkam w Holandii, więc nie mam ryzyka i chce osiągnąć dobre wyniki)  chodzi o to że szczyty idą do góry mocno a ja mam teraz odległość między lampa a kwiatem około 30 /35cm i nie mam już za bardo pola manewru lampa może do 7/10cm w górę dam radę ale to super max. W domu dodam więcej info i zdjęć jeżeli będzie taka potrzeba.  Pozdrawiam i z góry dziękuję jeśli ktoś zechce mi pomóc! 

Ps.  Zdjęcie boxa z daleka jest z 9 marca 

 

IMG_20190313_185530.jpg

IMG_20190311_190519.jpg

IMG_20190313_185541.jpg

IMG_20190309_113021.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przepraszam.  Kwiaty wsadzone do zwykłej ziemi wymieszane z włóknem albo torfem kokosowym plus   krążyć na górę,  kwiaty pojawiły się dwa dni po w sadzeniu tj. 04.02.19 na wegu były cały miesiąc, 01.03.19 zobaczyłem że wyszły trihodomy (chyba tak się nazywają białe slupeczki) są to odmiany  automatyczne.  Światła dawałem im na początek 22/2h a teraz mają 20/4h  . Co do panela,  to też dodam później bo muszę poszukać linka do niego ale jestem zadowolony jak narazie z tego panelu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz automaty i do tego już kwitną więc toping odpada. Super cropping na automatach, nie mam pojęcia, chyba w akcie desperacji. Chociaż Northen Lights to indica dominant 90% więc rośnie nisko, może się zmieści.

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co ja bym zrobiła, wyrzuciła siatkę, kupiła rolkę drutu i roślina za roślina LST, czyli delikatnie poodginać poszczególne odgałęzienia, doczepić drut o gałazkę i odciągnąć do brzegu doniczki.

Tu masz fajnie opisane że zdjęciami: https://www.growweedeasy.com/how-to-train-autoflowering-cannabis-strain

Przy tym rozwiązaniu jest jeden problem, tym razem braknie Ci miejsca na szerokość:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Robię ten trening od początku,  właśnie stało sie  to,  że na boki też mało miejsca. Tylko używam sznurkow do podwiazywania,  siatkę dałem żeby go zwolnic trochę głównie widzę teraz ze szczyty tylko pną się do góryale aż za bardo.  

IMG_20190215_200858.jpg

IMG_20190307_190028.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+