Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL

Recommended Posts

Teraz pytanie. Czy defoliację jest sens robić też na automatach? Chyba nie, ale wolę zapytać dla pewności 😉 

Jest, ale opinie nt. defoliacji są podzielone 😄

Automat po tym wszystkim. Polecam wejść w kanał i sprawdzić akurat z tego grow całą playliste bodajże 5 czy 6 odcinków. Wynik końcowy wydaje się spoko więc hmm.. Defoliacja, topping i lst na automacie a nie jeden z sezona takich wyników nie ma jak tu koles.

I tu właśnie rozwiązaniem co do ograniczenia czasowego z automatami właśnie może chodzić o ta wielkość donicy która może się okazać kluczowa co do długości wega i tym podobnych 😉

Posted (edited)

Poczekaj jeszcze cierpliwie 10 dni, robimy z moim ogrodnikiem maleńki experyment  🙂 powiem tylko było ekstremalne golenie.

Edited by Triskele

Ja tam normalnie robię toping na af'ach na przemian z lst i ostrą wycinkę liści. Zostawiam tylko najpotrzebniejsze, które nic nie zasłaniają. Ale nie każde auto się do tego nadaje 😊

Posted (edited)

Wrzucę po prostu tutaj jakaś fotkę 🙂

20181217_004344.thumb.jpg.660e0f3297a2075080c21739f1f1e999.jpg

Cream candy auto od PP.

Tutaj auto blue lemon haze( czy coś takiego) też od Pana pestki 20181205_025043.thumb.jpg.043347508ae45e18bfcefecfe7a21ff1.jpg

Niestety nie mam więcej zdjęć na których by to było widoczne. Usuwam prawie wszystkie większe liście ze szczytów no i doły gole 😉

Edited by VenO_oM
  • Upvote 1

I to automaty, masz się czym pochwalić, wow . Naprawdę powinieneś prowadzić relacje, sporo tu ludzi ma automaty, mogli by się sporo od Ciebie nauczyć.

Na jakich masz je nawozach ? 

• Like 1

Posted (edited)

Hesi mineralno- organiczne. Nie mam zbytnio czasu na relacje. +1 dla Ciebie, bo jesteś jedną z nielicznych osób na forach które przeglądam, która od razu nie sypie tekstami " taa na pewno tyle nie wyszło, w bajkach też były smoki, zdjecia z neta itp." Tylko najprościej zadaje pytanie jakie nawozy itd, bo można coś od kogoś zaczerpnąć i dowiedzieć się jak to zrobił . Dlatego też nie udzielam się zbytnio na żadnym z for, bo nie chce mi się dyskutować z negatywnie nastawionymi ludźmi, bo ona/on zrobił coś lepiej i się nie da ?

Edited by VenO_oM

To może dlatego, że mam ciut więcej lat niż przeciętny użytkownik forum 🙂 i może mam za sobą więcej niż jeden grow, no i wykształcenie po kierunku. Wiem co można wyciągnąć z roślin, nawet auto. Tym bardziej jeśli to haze to mimo, że to auto to miałeś czas na porządny toping a roślina na regenerację. 

Naprawdę piękne rośliny, mój facet aż zagwizdał. My wolimy pelnosezonowe, a mój ogrodnik kocha się w SCROG.

Ja właśnie zaczynam drugą uprawę sezonów. Pierwsza była testowa, byłem ciekaw do którego tygodnia rośliny odrastaja wiatraki dlatego zaraz po zakończeniu indukcji obcialem wszystkie i zauważyłem też, że jeżeli obetniemy zbyt dużo liści nowe wychodzą zniekształcone, co oznacza no po prostu, że przesadzilismy 😜 Jak znajdę fotki to wrzucę, a tutaj świeżynki 20190321_161147.thumb.jpg.62b457aeb60c5a736a276312f935d680.jpg20190321_161558.thumb.jpg.65fcad207fc0c15f6e71ba9665c84f7e.jpg 

Słyszałam, że zmutowane liście masz kiedy po zbiorze rośliny revegujesz. Widocznie gdy przesadzasz z defoliacją w roslinie zachodzi ten sam proces.

Możesz mi przedstawić panny ? Wyglądają zdrowo, warunki idealne.

Posted (edited)

Dokładnie tak jak piszesz liście są bardzo podobne do tych jakie na początku wychodzą przy rewegu.

Lewy górny róg to jamaican dream od eva seeds, prawo góra GG # 4 anesia seeds, dół prawo cheese xxl pan pestka, lewo dół fat banana od rqs i w małych jest cbd kush od PP i O.G. kush, który dostałem w gratisie jak zamawialem nasiona z anesii. 

A tutaj biedaczyna, która posłużyła do testów IMG-20180520-WA0004.thumb.jpg.d443aea318b743543ed19bc83dd26f43.jpgIMG-20180520-WA0005.thumb.jpg.06251cbf92e5ae4044de6664e1a6c472.jpgIMG-20180520-WA0007.thumb.jpg.57bd20976448ec56a05d79cad7b90f0c.jpg

Bylo mi jej żal, ale wiedza to potęga 😜

Edited by VenO_oM