Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Defoliation/pruning/przerzedzanie roslin


Triskele

Recommended Posts

Hesi mineralno- organiczne. Nie mam zbytnio czasu na relacje. +1 dla Ciebie, bo jesteś jedną z nielicznych osób na forach które przeglądam, która od razu nie sypie tekstami " taa na pewno tyle nie wyszło, w bajkach też były smoki, zdjecia z neta itp." Tylko najprościej zadaje pytanie jakie nawozy itd, bo można coś od kogoś zaczerpnąć i dowiedzieć się jak to zrobił . Dlatego też nie udzielam się zbytnio na żadnym z for, bo nie chce mi się dyskutować z negatywnie nastawionymi ludźmi, bo ona/on zrobił coś lepiej i się nie da ?

Edytowane przez VenO_oM
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To może dlatego, że mam ciut więcej lat niż przeciętny użytkownik forum ? i może mam za sobą więcej niż jeden grow, no i wykształcenie po kierunku. Wiem co można wyciągnąć z roślin, nawet auto. Tym bardziej jeśli to haze to mimo, że to auto to miałeś czas na porządny toping a roślina na regenerację. 

Naprawdę piękne rośliny, mój facet aż zagwizdał. My wolimy pelnosezonowe, a mój ogrodnik kocha się w SCROG.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja właśnie zaczynam drugą uprawę sezonów. Pierwsza była testowa, byłem ciekaw do którego tygodnia rośliny odrastaja wiatraki dlatego zaraz po zakończeniu indukcji obcialem wszystkie i zauważyłem też, że jeżeli obetniemy zbyt dużo liści nowe wychodzą zniekształcone, co oznacza no po prostu, że przesadzilismy ? Jak znajdę fotki to wrzucę, a tutaj świeżynki 20190321_161147.thumb.jpg.62b457aeb60c5a736a276312f935d680.jpg20190321_161558.thumb.jpg.65fcad207fc0c15f6e71ba9665c84f7e.jpg 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie tak jak piszesz liście są bardzo podobne do tych jakie na początku wychodzą przy rewegu.

Lewy górny róg to jamaican dream od eva seeds, prawo góra GG # 4 anesia seeds, dół prawo cheese xxl pan pestka, lewo dół fat banana od rqs i w małych jest cbd kush od PP i O.G. kush, który dostałem w gratisie jak zamawialem nasiona z anesii. 

A tutaj biedaczyna, która posłużyła do testów IMG-20180520-WA0004.thumb.jpg.d443aea318b743543ed19bc83dd26f43.jpgIMG-20180520-WA0005.thumb.jpg.06251cbf92e5ae4044de6664e1a6c472.jpgIMG-20180520-WA0007.thumb.jpg.57bd20976448ec56a05d79cad7b90f0c.jpg

Bylo mi jej żal, ale wiedza to potęga ?

Edytowane przez VenO_oM
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jakbym słyszała mojego ogrodnika. W tej chwili mamy 3 tygodniu kwitnienia na scrogu Bruce Banner i zrobiliśmy to samo, na drugi dzień zaczęłam mieć wyrzuty sumienia. Ogrodnik stwierdził, że musi spróbować i że woli żałować że spróbował a nie odwrotnie. 

Dokładnie ta sama technikę stosuje się w produkcji pomidorów pod osłonami, obcina się odrosty i liście.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

Defoliacja jest idealna na pelno sezonowe odmiany..a sama w sobie wykonywana ostrożnie, wcześnie i często jest chyba najlepszą technika uprawy. Wyniki sa niesamowite.. a roślina przyzwyczaja się do cyklu przycinania i odbudowuje sie za każdym razem większą..kto ma mieszane uczucia.. niech wezmie pestkę cz palenia i potrenuje..zapewniam was .. będziecie pod wrażeniem. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+