Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Recommended Posts

10 minut temu, kapek napisał:

Doniczki mogą być 5L, ale rośliny będą mniejsze. Już te 7L jest na styk. Mikoryzę dodałeś? Temperatura raczej zbyt wysoka, na granicy. Zejdź ze 3-4 stopnie i będzie idealnie  

Z temperatura więcej nie dam rady zejść po wyjęciu filtra było 27°C ale potem wzrosła do 30 i tak zostało. Bym dał te 7l ale nie mam tyle miejsca w boxe Box ma 40x40 a donica 7l ma ponad 20cm szerokości więc dwóch nie wcisne. 

Może znajdziesz jakieś węższe a wyższe i/lub bardziej kwadratowe/prostokątne niż okrągłe. Dorzuć tam jakiegoś mieszaka albo dwa, i tak będziesz za jakiś czas musiał to zrobić. Jak powietrze będzie rozprowadzane równomiernie w boksie to i temperatura może się obniży.

11 minut temu, kapek napisał:

Może znajdziesz jakieś węższe a wyższe i/lub bardziej kwadratowe/prostokątne niż okrągłe. Dorzuć tam jakiegoś mieszaka albo dwa, i tak będziesz za jakiś czas musiał to zrobić. Jak powietrze będzie rozprowadzane równomiernie w boksie to i temperatura może się obniży.

Mam wentylator mieszajacy 

Dzień 3 nowej 

W poprzednim psocie się pomyliłem z dniami i tam jest dzień drugi. 

Nowa bardzo szybko się rozwija i szybko rośnie z wyrwana trochę słabiej ale też w miarę szybko jej idzie. 

IMG_20190315_105258.jpg

IMG_20190315_105300.jpg

rośnie to najważniejsze :) ta druga też wybije tylko zastanawiają mnie te końcówki żółte jak by poprzypalane  

• Haha 1

14 minut temu, Creso napisał:

rośnie to najważniejsze 🙂 ta druga też wybije tylko zastanawiają mnie te końcówki żółte jak by poprzypalane  

To moim zdaniem blizny po przejściach. Następne listki wyglądają zdrowo. Biedactwo potrzebuje czasu żeby się zregenerować.

To "normalne" przy takim stresie w takim wieku dla niej, jak by nie było była "wyrwane z korzeniami".  Malo tego. Zanim w pelni dojdzie do siebie te liscie ktore wedlug ciebie wykazuja oznaki przenawozenia pewnie uschna albo coś w tym stylu prawdopodobnie, tzn tak 60 do 40 stawiam że tak będzie. 

trochę czasu minie jak się zregeneruje, no po pewnym czasie opadną i zeschną 

4 godziny temu, michal_o napisał:

To "normalne" przy takim stresie w takim wieku dla niej, jak by nie było była "wyrwane z korzeniami".  Malo tego. Zanim w pelni dojdzie do siebie te liscie ktore wedlug ciebie wykazuja oznaki przenawozenia pewnie uschna albo coś w tym stylu prawdopodobnie, tzn tak 60 do 40 stawiam że tak będzie. 

4 godziny temu, Creso napisał:

trochę czasu minie jak się zregeneruje, no po pewnym czasie opadną i zeschną 

4 godziny temu, Triskele napisał:

To moim zdaniem blizny po przejściach. Następne listki wyglądają zdrowo. Biedactwo potrzebuje czasu żeby się zregenerować.

Te listki na dole się zawijaja i usychaja a te końcówki nie są przypalone tylko tak jak pisał @Triskeleto bardziej wygląda jak blizny bo reszta liścia wygląda zdrowo. 

Teraz, Creso napisał:

czas pokaże, miejmy nadzieję że będzie zdrowa 😉 

Też mam nadzieję że będzie zdrowa 

Dzień 4 nowej 

Z tego co widzę to bardzo szybko się rozwija tak samo jak ta wyrwana zaczyna dobrze wyglądać zostały podane sama woda. Temperatura 30°C

IMG_20190316_174602.jpg

IMG_20190316_174605.jpg

Ten nowy plancik coś czuję że to będzie kocur. A ten drugi trochę mnie nie pokója te plamki na nowych liściach. Wiecie może co to może być.? 

• Haha 1