Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Nasiona: 1x bubblegum od hempbrothers 
  Oświetlenie: 1x cfl 125w phytolite dual 
  Fotoperiod:18/6 12/12
Box: 40x40x140 
Podłoże: biobizz light mix 
Donice:okrągłe 7,5l
Nawozy: bio-grow, bio-bizz
Wentylacja: wentylator wciągający z filtrem 105cm3

 
Witam 
To moja druga fotorelacja jak i druga uprawa pierwsza nie poszła za dobrze ale teraz się przygotowałem i mam nadzieję że będzie lepiej. 

IMG_20190301_124812.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Albo włączyć wentylator wyciagowy żeby cały czas chodził, bez filtra póki co oczywiście, w końcu po coś on jest ? Bo nie rozumiem jak możesz mieć 32,5° przy cfl-ce ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

47 minut temu, amator19 napisał:

Albo włączyć wentylator wyciagowy żeby cały czas chodził, bez filtra póki co oczywiście, w końcu po coś on jest ? Bo nie rozumiem jak możesz mieć 32,5° przy cfl-ce ?

Sam nie wiem dlaczego mam taką temperaturę bo z tego co wiem to CLF nie powinien się tak nagrzewać. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WENTYLACJA,(Mieszaki i wyciąg i wlot pasywny) dlatego. Też jak nie włączałem wiatraka i sprawdzałem wszystko to miałem 30+stopni bo chwili.... NO chyba że w pokoju masz 25+stopni to bym to jeszcze zrozumiał... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, amator19 napisał:

WENTYLACJA,(Mieszaki i wyciąg i wlot pasywny) dlatego. Też jak nie włączałem wiatraka i sprawdzałem wszystko to miałem 30+stopni bo chwili.... NO chyba że w pokoju masz 25+stopni to bym to jeszcze zrozumiał... 

W pokoju mam 21°C przy włączonym grzejnikem teraz wyłączyłem i się zobaczy otworzyłem też wlot bo był zamknięty. 

 

1 godzinę temu, Dzik napisał:

daj zdjęcie wentylacji

Jutro dodam bo teraz nie mam jak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+