Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Recommended Posts

Nom właśnie się nad biobizz zastanawiałem .. ja po twoich fotorelacji widzę ze sporo tych nawozów masz i profesjonalne podejście 

Posted (edited)

Mój facet to pedant i maniak ?

A w ogrodników bawimy się od 6 lat. 

Edited by Triskele

Po pierwsze nie mieszkamy w Polsce a w UK i tu nawet jakby policja nas złapała z 6 roślinami to sprawa kończy się mandatem. W okolicy w co drugim domu ktoś ma zioło. Rano jak wracałam z pracy zamiast zapachu morskich fal, czułam zapach Cheese'a  ?.

Sąsiad zza ściany dealer ?

Namioty słychać, planujemy w najbliższym czasie wymianę sprzętu na nowszy, więc na pewno kupimy też wentylator a że technika idzie do przodu to będzie cichszy niż ten co teraz mamy.

Ż zapachem sobie radzimy, wylot mamy podłączony do komina ?

Jeśli mogę poradzić, to nie oszczędzaj na nawozach, pestkach i ziemi. Dasz poznasz, nie dasz też poznasz ?Jeśli pójdziesz w biobizz, to poczytaj sobie relacje ludzi co już z nich korzystają. Większość z nich powie ci, że musisz lać wyższe dawki, niż te co poleca producent. To wartość wyjściową a każda odmiana ma inne wymagania żywieniowe. Tak samo jeśli zdecydujesz się na dodatkowe co2, wtedy roślina potrzebuje więcej jedzenia i światła. 

nie ma gotowej recepty ile nawozów, ile światła itd. Każda roślina jest inna, każde warunki w boxie są inne. Obserwuj rośliny i traktuj je indywidualnie i z miłością:)

• Upvote 1

No miłości mi nie zabraknie ponad 4 lata chowałem sie po lasach ale w domu to co iinego nisz na dworze ... to fajnych sąsiadów masz , ja mam samych konfidentów już za palenie mnie podpierdolili do właściciela budynku ??

Posted (edited)

Zdjęcie zrobione w sąsiedniej miejscowości ?

zgadnij dlaczego ten dach tak wygląda 

haarlem2_3194129b.jpg

Tu nikt się nie kryje z jointem. 

A w Czechach... odwiedziłam w zeszłe lato znajoma w Czechach, powinieneś widzieć jej outdory.

Edited by Triskele

Heh to fotkę już widziałem ... wiem ze w Niemczech posiadanie małych ilości jest dozwolone tak jak palenie najwyżej mandat grozi ale z krzakami nie ma pojęcie jak jest ktoś się orientuje ?