Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zestaw czy ....


Seet men

Recommended Posts

Mieszkasz w Polsce czy za granicą ? Ja zaopatruje się na ebayu. Kupisz tam absolutnie wszystko.

Nawozy, chcesz organiczne czy sztuczne ? 

Jeśli organiczne, to polecam fotorelacje @maurycy ma dziewczyny na biobizz i są cudne. Zapraszam do mnie, mam grow na jednoskladnikowych i tez sobie chwalę, plagron jest dobry. Zależy ile chesz wydać.

Ziemia, warto kupić porzadna,, z roślinami to jak z każdym żywym stworzeniem jeśli na początku zawalisz to później nie licz na cuda.

Nasiona radze kupić fotoperiod, łatwiejsze od automatów bo zawsze możesz przedłużyć veg.

Zdecydowałeś się już na jakąś konkretną odmianę ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

6 godzin temu, Triskele napisał:

Mieszkasz w Polsce czy za granicą ? Ja zaopatruje się na ebayu. Kupisz tam absolutnie wszystko.

 Nie mieszkam w Niemczech no ja jakoś ebayu nie ufam ...

Raczej wole organiczne nie lubię palić chemi dlatego postanowiłem samemu sobie wychodować 

Widziałem obserwuje dużo fotorelacji wiele mogo się dowiedzieć czytając je 

a co do odmiany to raczej z Royal Queen Seeds a odmianę to Honey Cream i Speedy Chile a ty co o nich myślisz ?

No ja takiej możliwości nie mam by podłączyć się do komina . Czyli filter węglowy za dużo nie pomaga ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nigdy tych odmian nie miałam, ale Royal Quinn to dobry seedbank. Wybrałeś hybrydy z przewagą indica czyli wbijajace w kanapę:) 

Z moim facetem wszystko kupujemy na ebayu, nie zdarzyło się nam dostać uszkodzony towar, lub żeby sprzedawca nie wysłał towaru. Plus na ebayu masz gwarancję zwrotu pieniędzy. Mieliśmy przypadek, że wystepowalismy o zwrot pieniędzy i też bez problemów. No i masz tam przeogromny wybór. 

Jakie planujesz nawozy ? Organike czy chemię?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Filtr węglowy eliminuje zapach do zera praktycznie. U mnie planty w zaawansowanym flo a czuć tylko jak namiot otwieram. 

Co do samych namiotow. Mam HydroShot 80x80x160(albo 180), o ile jakość wykonania może być tak denerwuje mnie zamykanie namiotu. "Drzwi" żeby zamknąć trzeba wepchnąc lekko do środka boxa. 

Teraz kupiłem HomeBox Ambient Q120. Wstępnie podoba mi się. Prosty w montazu, ciekawe rozwiązane pasywne wloty powietrza .

Jak mieszkasz w de polecam Growland.de. Sam tam robię zakupy. Wysyłają w kartonach po których można wywnioskować, że w środku znajduje się sprzęt medyczny. XD

Edytowane przez Nowy84
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 minut temu, Nowy84 napisał:

Jak mieszkasz w de polecam Growland.de. Sam tam robię zakupy. Wysyłają w kartonach po których można wywnioskować, że w środku znajduje się sprzęt medyczny. XD

Wiem patrzyłem na niemiecki strony ale nie ma tam tego czego ja chce niestety i w pl taniej jak by nie patrzeć ?? 

a z chalas jest dokuczliwy czy ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To koledzy mają zacne rośliny po biobizz, ja osobiście nie lubię bo nie jest zbyt wydajny, w zasadzie lejesz więcej niż pisze producent ale dzięki temu bardzo trudno jest przedawkować. Masz jeszcze biotabs albo Plagron. Albo chemia i porządny flush na koniec.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+